Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel neten ismerkedtem meg.Tudni kell hogy nagyon titokzatos,sokaig az arcat sem mutatta a kepeken.Mar mutatja de ha kerdezem nem valaszol pl csak annyira hogy melyik megyeben lakik.A korat elmondta,de mar 2× arrol almodtam hogy hazudott es a rendes kora 55 xd Lehet hogy beteges de kezd mar kicsit fura lenni.Ez mit jelenthet?

2016. jún. 12. 11:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy rossz helyre irtam
2016. jún. 12. 11:55
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Pont azt jelenti, amit az ösztönöd súg

Kamuzik

2016. jún. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De a abban hogy hany eves nem hiszem.

De kicsit ijeszto hogy ilyen titokzatos.

2016. jún. 12. 11:59
 4/11 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy kamuzik :D

így jöttem össze a párommal, immár 9 éve vagyunk együtt :D

az elején ő sem árult el magáról szinte semmit, még a nevét sem tudtam, évekig beszélgettünk így, aztán valahogy összejöttünk

persze ezzel nem azt mondom, hogy azonnal találkozzatok egy sötét helyen, valahol egy kieső részen :D ettől függetlenül persze légy óvatos, sosem lehet tudni

2016. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen,a rendes nevet en sem tudom csak a keresztnevet.
2016. jún. 12. 12:04
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

vagy nagyon óvatos

vagy át akar verni

semmiképp se találkozz vele kettesben, ne utazz hozzá, semmi ilyesmi

és te se árulj el magadról többet, mint ő

2016. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem,nem akarok hozza utazni.Messze lakik nagyon.Ennyit mondott amikor kerdeztem.
2016. jún. 12. 12:10
 8/11 anonim válasza:

Video beszélgetés……

Képet már láttál tehát nem falcolhat ki ez elől.

Ha pedig mégis na akkor biztos kamus….

2016. jún. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tuti nem menne bele.

Hanguzenetet kuldott

2016. jún. 12. 12:16
 10/11 anonim ***** válasza:

ha az álomra gondolsz, hogy mit jelent, akkor azt jelenti, hogy félsz tőle, hogy átver téged.


hogy a titokzatossága mit jelent, azt meg lehet, hogy tőle kéne megkérdezned. ha ez egy normális kapcsolat köztetek, akkor megbeszélhetitek.


ha minden áron videochatelni akarsz vele, akkor ráveheted. ha nagyon ki akar térni a dolog elől, akkor megkérdezheted, hogy miért nem akarja, elmondhatod, hogy neked miért fontos, ő meg elmondhatja, hogy miért nem akarja, te meg ha még utána is ragaszkodsz hozzá, akkor közölheted, hogy akkor hagyjátok az egészet, mert így nincs meg a bizalom, anélkül meg nem megy...

2016. jún. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!