Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez? 14/F

Miért van ez? 14/F

Figyelt kérdés

Egyszer nagyon jó a hangulatom! Könnyen tudok beszélgetni másokkal, a csajokhoz is bármikor odamegyek beszélgetni, a humorom is jól müködik, ha valaki kötekszik azt is jól tudom kezelni stbstb....

Viszont másnap (van hogy nem másnap hanem egyik pillanatról a másikra) meg olyan vagyok mit aki világát nemtudja! Nagyon rossz!!

Oké hogy, kamaszkor de, nemnagyon ismerek rajtam kívül olyat akinél ez van! Ez ellen lehet tenni valamit?? Vagy lehet ezt kezelni valahogy?



#kamaszkor #hangulatingadozás #rossznapok #jónapok
2016. jún. 16. 07:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Menstruáció előtti idegesség. Viccet félretéve minek kérdezed meg már másodjára?
2016. jún. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is néha van ilyenem, sőt, van, hogy egyik percről a másikra. Ha rossz napom van, annak pedig mindig van valami oka.
2016. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!