Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Adott egy ember aki olyan szinten sertodekeny h kb lealll egy ovissal vitatkozni es meg o sir a vegen.., namost: kb 6 orat fogok eltolteni vele es plusz egy fovel egy autoban. Kb 2 szer allunk meg az autopalyapihenoben, addig friss levegon lehetek kb fel orat. Az a helyzet h ez az ember kifejezetten igenytelen tipus. 3-5 napig hordja a ruhait, legyen szo polorol zoknirol vagy barmirol. Nem furdik minden nao, de ami a legeseleggazabb: azt hiszem mondhatjuk hogy profi szinten űzi a hobby böfögést, és erős haladóként a rendszeres fingást. Komolyra forditva a szot, sajnos valoszinuleg egeszsegugyi okok miatt nem tudja visszatartanina belgazait. (De szerintem csak ezt mondja, biztos direkt ilyen undi). Egyszóval: ez a legótvarabb utitárs amit csak dobhat a gép. Nem tudom nem e lenne feltűnő ha nem akarnék vele utazni es nem tudom eszre venne e. Szoljak neki? Többször kapott már büdösvagy csomagot és sajnos nem vágta le. Nem tudom hogyan lenne helyes .... tényleg gyomorforgató amugy....

2016. jún. 19. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom nem e lenne feltűnő ha nem akarnék vele utazni es nem tudom eszre venne e."

Ha tudsz külön utazni, akkor utazz külön :D

Rájön hogy miatta mennél külön? Legalább elgondolkozik magán. Két legyet egy csapásra.

2016. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

nem igazán világos a kérdés.

fegyvert tartanak a fejedhez és kötelező vele utaznod?

2016. jún. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dugd ki a fejed az ablakon, és szívd a menetszelet. :D
2016. jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem akarom hogy megsertodjon..
2016. jún. 19. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor meg szagold és ne nyavalyogjál itt.
2016. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarod, hogy megsértődjön? Nem kedveled, ne utazz vele. Nem lesz semmi baj, ha megsértődik.
2016. jún. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!