Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen gyakran tapasztaljárok,...

Milyen gyakran tapasztaljárok, hogy az emberek nagyon bután, tévesen itélnek meg helyzeteket, embereket? Mennyi tényleg jo itélőképességű embert ismertek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

függ a témától is de a válaszom:

Jól ítélő: 1

rosszul ítélő: 10


amúgy ezt miért kérdezed? biztos hogy vannak minden féle variációjú tapasztatok szóval a kérdésedet át is lehetne fogalmazni arra hogy milyen variációk lehetnek ebből meg abból, amit szerintem 1-2 perc gondolkodás alatt te is kitalálsz.... szóval mi a kérdés?

2016. jún. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Speciel arra gondoltam, hogy engem viszonylag sok igazságtalanság ért már , amibennekem volt igazam és okos enged--alapon hallgattam,a másik fél meg agresszivan, nagymellénnyel védte magát, engem meg csesztetett, és ilyenkor több volt az olyan ember, aki a másik fél pártjára állt. egyébként semmi konkrét, kézzelfoghato info nem volta kezükben arrol, hogy mi történt valojában, csak a másik fél a fellépésével meggyőzőnek túnt.. nekem amugy rossz a fellépésem, nem tudok kiállni magamért, nincs kiállásom.
2016. jún. 20. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Őt a barátai védték + vakok és a buták akik nem vizsgálják meg mind a két oldalt, nem tudtál mit tenni.

(tudom milyen ez szóval) Ne próbáld tovább hajszolni mint amennyire érdemes mert ez olyan mintha az ellenségeid közé mennél tárgyalni, akármit mondasz akármilyen észérvekkel akármennyire is igazad lesz akik őt akarják támogatni és bután elzárkózva az igazság elől erőltetve és elterjesztve az Ő "igazságukat" azok azt is fogják tenni

(tudom ez igazságtalan és rossz de ez van :/ nincs mit tenni)

F/17

2016. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!