Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális 25 felett férfikén...

Az normális 25 felett férfiként Pc gamelni?

Figyelt kérdés
Ha nincs nő, legalább is még 1 életre lenne szükség hogy ki legyenek javitva a defektek, viszont haverokkal akik hasonlóan vannak, az normális ilyen korba játszani Hálózatba, vagy csak simán ?
2016. jún. 21. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem normális, ha napi huszonhat órában ezt tolod. Egyébként miért ne csinálhatnád, ha élvezed?
2016. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne az? A párom 36 éves férfi és rengeteget játszik. Most éppen retró játékokat retró gépen.

Homo ludens vagyunk, azon jópár állatfaj egyike, amelyik felnőttkorban is játszik. Kell az.

Ma már keveset játszom, de amikor még (részben játékfejlesztő) programozó voltam, néha 4 órát is lenyomtam éjjel, ha volt egy izgalmas játék... Azért a napi munka s főzés után ez nem volt semmi (sosem voltam energiabomba, aki egész nap tud pörögni s nem igényel sok alvást), de jelezte a dolog vonzerejét, s a kikapcsolódás fontosságát. Akkor lehettem vagy 30. De nem hinném, hogy 100 évesen ne játszanék a gépen, amennyiben lesz rá lehetőségem.

2016. jún. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Normális játszani bármilyen korban, amíg nem viszed túlzásba. Tehát ha már a játék mindennél fontosabb, akkor gáz. Az már függőség, ami idővel tönkretesz.
2016. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem függő és napi 1-2 órát játszik, sztem nem gáz.
2016. jún. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, egyértelműen nem normális.

Konzololni szabad csak, azonnal tessék abbahagyni a pc gamelést.

(Ühm, szarkazmus. :p)

2016. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a pasim 30 és játszik :D
2016. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
normális, nincs korhoz kötve
2016. jún. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Párkapcsolat, család mellett is normálisnak tartom, ha nem függő, aki 24/24-ben tolja.
2016. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!