Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki helyesebb Jacob Sartorius...

Ki helyesebb Jacob Sartorius vagy MattyB?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a lányok oda vannak ezért Jacob-ért de engem írritál hogy kinéz ellentétben Mattyb-t nagyon bírom. Az érdekelne hogy szerintetek ki néz ki jobban?
2016. jún. 21. 14:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%

10 éves kiskölykök közül kell eldönteni?

Baze, várjátok meg míg elkezd dolgozni a pubertás.

2016. jún. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Hú ki a helyesebb? Ezek kisfiúk.
2016. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
És?
2016. jún. 21. 14:41
 4/23 anonim ***** válasza:
67%
Kisfiúkra nem lehet azt mondani hogy helyes.Maximum azt hogy cuki,aranyos.
2016. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Hát az én környezetemben ez nem így van
2016. jún. 21. 21:34
 6/23 anonim ***** válasza:
48%
Mert a te környezeted biztos kisfiúkból áll.
2016. jún. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
20%
Ha a kettő közül kell választani akkor Jacob. De amúgy Carson Lueders sokkal jobban néz ki mindnél és tehetségesebb is:)
2016. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

Egyik egy videókban tátogtatos fiú, a másik meg legalább valamennyire tud énekelni, és nem azzal ,,menő", hogy most tátogtat zenékre, ellentétben Jacob-al..

És egyik sem nézhet ki jól, hiszen ők csak kisgyerekek.

2016. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Jacob helyesebb cukibb aranyosabb es meg merem kockáztatni hogy meg a hangja is jobbXDD Najo az utóbbi nem, de Jacob mindenfelekepp helyesebb
2016. aug. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%
Fuh lehet hogy gáz de Mattyt imádom az összes számát fejböl tudom a kedvencem a Blue Skies😍egy hónapja non-stop azt hallgattam, és neki tényleg van tehetsége az énekléshez, szerintem Jacob is nagyon cuki de ö inkább maradjon musically-nél😂, Mattynek szerintem most mégjobb hangja lett hogy elkezdett mutálódni.. és tudom én nem találkoztam még vele de valamiért olyan büszke vagyok rááá😂😂😂 Mert nekem jó érzés azt látni hogy még milyen kicsi volt 6 éves amikor elkezdett énekelni és hogy már mindjárt 14 éves és hogy milyen nagy lett😂😂😂 tudom lehet hogy ez kicsit gáz ahogy leirtam de muszáj volt leirnom valamiért😂😂😂xD <3
2016. aug. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!