Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért csúnyázzák le...

A nők miért csúnyázzák le magukat amikor nem is csúnyák? Hogy bókoljak nekil vagy miért?

Figyelt kérdés

#nők #miért csúnyázzák magukat
2016. jún. 21. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, általában azért.
2016. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Vagy mert ők nem találják magukat annak
2016. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Idegesitő férfiként. Tàrskeresőn valakiről van fent 5kép minimum, kiirva magassàg és a súly. Erre elkezdi mondani , hogy csunya vagy hogy vastag. Hàt ha nem tetszene nem beszélgetnénk, ha meg nem reàlus képeket tesz fel szégyelje magàt.
2016. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Vagy mert tényleg azok, csak valamiért más nem látja annyira. Én pl ma nagyon vissza kellett fogjam magam mert egyszerűen olyan mértékű önutálat fogott el, hogy azt hittem mindjárt leszúrom magam. A suliban is ültem a padban és hátra kellett tegyem a kezem mert láttam és undorodok még attól is. Nagyon, nagyon rossz egy olyan emberrel együtt élni akit ki nem állhatsz, pláne egy olyan ember testében élni, és bármit csinálsz nem lesz szebb, vagy kevésbé gusztustalan.


Nem a bókok miatt érzek így, sőt. Ha bókolnak mindig kiérzem belőle a gúnyt, amit nem szívesen hallgatok. Ezért általában mikor méginkább elfog az önutálat inkább nem eszek mintsem mondjam másnak. De lehet más nem így van ezzel...

2016. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy a bókok miatt.


Aki valóban csúnyának látja magát, nem fog mások kezébe muníciót adni.


Egyszer a tesómmal játszottam ezt el, formás, csupa izom, és elkezdte, hogy milyen kövér. Én meg mondtam, nem kéne annyit enni, többet kéne mozogni. Csak hápogott.

2016. jún. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!