Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen okai vannak annak hogy...

Milyen okai vannak annak hogy valaki nem azt csinálja amit szeretne de csinálja?

Figyelt kérdés

például olyan szakon tanul ami igazából nem édekli, de ha már elkezdte megcsinálja.

Én talán azért csinálom mert otthon ezért nagyon lecsesznének ha mondanám hogy nem megyek többet és kiiratkozok. Menne az hogy milyen semmihez nem értő szar vagyok, meg hogy lusta stb.

Most gyakorlaton vagyok de már a 2. nap idegbe voltam mert nagyon szar, 8 órát bent lenni ülni és nézni a dolgozókat, segiteni ha tudok. Sokat bénázok. fuu tudom hogy nem ezzel szeretnék elhelyezkedni de már 1 évet megcsináltam.

Amúgy középsuliban is olyat tanultam ami hidegen hagyott és szar is voltam benne(informatika) ugye sok a reál dolog én meg humán beállitottságú vagyok inkább de megcsináltam valahogy.

Olyan is volt hogy rossz osztályközösségbe kerültem ahol bántottak és kiközösítettek de nem váltottam hanem tűrtem a végén pszichológusnál kötöttem ki.

Így belegondolva nem is tudom hogy mit szeretnék csinálni, mi érdekelne talán az állatok de azzal nemtudom hogy mit.

kb közepes képességű vagyok tanulás terén.

20/F

Szóval nem tudom mit csináljak ami jókedvre derítene


2016. jún. 22. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Leggyakrabban azért, amit említettél is, az otthoni nyomás. Jobbat nem tudsz, mint leülsz, megbeszéled velük mihez lenne kedved, és kitaláltok valamit, ami mindenkinek jó, és békesség lesz. Ha van rá mód.
2016. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell felnőttnek lenni, eldönteni, hogy márpedig ez neked nem jó, nincs értelme és rosszul érzed magad, váltani akarsz. Ha nyakig ér a szar és még hullámoztatod is, akkor mit vársz, mi fog történni?
2016. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!