Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselkednek, mivel...

Hogy viselkednek, mivel töltik az idejüket a leggazdagabb ismerőseitek?

Figyelt kérdés

Egy gazdagokról szóló tanulmányhoz kell, gondoltam itt is megkérdezem, hogy ti hogy látjátok.

A gazdag ismerőseiteknek milyen szokásaik vannak? Mivel töltik a szabadidejüket? Hova utaznak? Mit esznek, isznak? Stb.


2016. jún. 24. 17:29
 1/4 anonim válasza:
Állandóan éttermekbe, szórakozóhelyekre járnak. És ezt persze mindig meg is osztják az ismerőseikkel a facebook-on. Sokat utaznak, takarítónőt, kertészt hívnak mindig :D
2016. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lenézik azokat, akiknek kevesebb pénzük van. 3 kitűnő tanuló gyermekük van, a tanárok kedvencei, ha csúfolnak másokat, az nem baj, hisz gazdagok, bármit megtehetnek.


Általában éttermekben étkeznek a felnőttek, szórják a pénzüket, lovardát vezetnek, stb. A gyerekek Xboxoznak, segwayeznek, stb.


Ahogy Facebbokon látom, Máltára, Thaiföldre és Egyiptomba utaztak eddig.

2016. jún. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leggazdagabb ismerőseim (rokonok) Amerikában, Los Angelesben élnek, így nem tudom leírni.


Rajtuk kívül mi vagyunk a leggazdagabb ismerősöm. :D

Mi miden évben megyünk külföldre (Európába általában), a hobbiban vagy az ételben nem tudom mit részletezzek. Szeretünk családilag sportolni (evezés, kirándulás, szüleim táncolni járnak). Van háziállatunk. Mit eszünk? Hát azt, amit te. :) Minden nap fűzünk. Ennyi.

2016. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Állandóan éttermekbe, szórakozóhelyekre járnak. És ezt persze mindig meg is osztják az ismerőseikkel a facebook-on. Sokat utaznak, takarítónőt, kertészt hívnak mindig :D"


Nem tudom, miért baj, ha ezt megosztják. Mindenki megoszt mindent, csak a gazdagoknál jobban feltűnik, mert extrább dolog. Amúgy fent hülyeséget írtam, nem csak Európában utazunk, de főleg.

2016. jún. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!