Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondjam el az ősöknek hogy...

Mondjam el az ősöknek hogy lehet bemértek trafipaxal?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vidéki útszakaszon mentem, de kb semmi forgalom nem volt azon a kis vidéki úton, én meg 20-al többel mentem, és hát 100 méterre vettem észre h trafipaxolnak útszélén. Lehet hogy benne voltam, de nem biztos, mindenesetre azért számitok arra is hogy jön csekk. övék a kocsi. Mondjam el ? Hogy vázoljam fel ?
2016. jún. 24. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképen mond el! Ha később tudják meg, bem te mondod el, jobban fognak haragudni.! :)
2016. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ugyan így mond el nekik, ahogy leírtad és természetesen ajánld fel, hogy kifizeted a büntetést, ha tényleg jönne a csekk :) nem lesz gáz, ne aggódj :)
2016. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne, mivel nem biztos, hogy bemértek és akkor csak feleslegesen stresszelnéd őket. Viszont készítsd elő a pénzt (saját pénzed), ha jönne a csekk, és lássák rajtad hogy megbántad, és nem csinálsz ilyet többé.
2016. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!