Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen mostanában a...

Miért ilyen mostanában a legtöbb lány? https://youtu. Be/k3hqyy-2K-w

Figyelt kérdés
Csak budapesti 15-19 évesekkel van "tapasztalatom" de a legtöbbjük pont ilyen...normális lányt utoljára nem is tudom mikor láttam
2016. júl. 1. 21:04
 1/5 A kérdező kommentje:
2016. júl. 1. 21:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tyú, nem egyszerű! Fiatalok és éretlenek, nem kellett semmiért még keményen megdolgozniuk. Bár azért szerintem akadnak normálisabbak is, nem akarom elhinni hogy ilyen lenne az összes 15-19 éves lány. Mindenesetre vagy benő a fejük lágya, vagy majd az élet is így fogja őket "megszólítani".
2016. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy az egy narancs. Nem ilyen a legtöbb, de sok az ilyen. Miért? Oktatásra kellene kicsit gyúrni, meg hogy a társadalom alsóbb rétegeibe se legyen ciki a tanulás. A médiából is azt kéne nyomatni, hogy a tudás érték, stb.
2016. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elterjedtek ezek a lányok.

Ès ez csak egyre rosszabb lesz.Sajnos a mèdia ami annyit jelent abban a korban is mikor ,,magukat keresik" a szemèlyisègüket,a fiatalok,egy nagy stop tábla az agynak.Hogy ne a belsőt èpítsèk csak a külsőségekre ès az irígysègre legyen gondjuk.

Az nem számít hogy egy jó könyv többet èr...hiszen van facebook

Ahol nem az IQ-t mèrik...

2016. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%

Nem unalmas még ez az ilyenek a mai "fiatalok szöveg"? Semmilyen szempontból nem értek veled egyet. (Ez nem azt jelenti h nincs igazad, vagy h nekem lenne.)

Nem hinném h egyik pillanatról a másikra csak hülye emberek születnének, most egy olyan világot élünk h boldog boldogtalan csinálhat magáról videót és feltöltheti ezért eljuthat hozzád is az ami régen nem. Én inkább azt nem értem h miért nézik meg ezt olyan sokan.. A másik dolog meg az h sztem nem ilyen a legtöbb lány. Az tény h az egyes oktatási intézményekben nagyobb gyakorisággal fordulnak elő az egyes intelligencia szinttel rendelkező egyedek de ezzel nem lehet mit kezdeni, jó helyen kell keresni. Az h te csak azokat a lányokat látod meg akik kirakják a csöcsüket mert másuk nincs (agy) az a te bajod...

2016. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!