Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj lehet, ha álmomban beszéle...

Baj lehet, ha álmomban beszélek, kiabálok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar akkor nem de sztem nem normális sztem orvost adott esetben pszichológust kéne meglátogatnod ha súlyos a dolog..


Bár nem írtál kort sem..meg h miket kiabálsz

2016. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, csak mondták, hogy ezt csinálom. Akkor szokott előfordulni, ha az álomban is kiabálok, beszélek. Pszichológusnál jártam, azt mondta semmi bajom, bár erre konkrétan nem kérdeztem rá.
2016. júl. 2. 19:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Miket kiabalsz? :O
2016. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

- Ma egész nap tornáztam.

- Nem!

- Áááááá!


Tudom, nem túl sok, de most ennyire emlékszem.

2016. júl. 2. 20:03
 5/6 Inessential ***** válasza:

Öcsém is szokott álmában beszélni. Kiabálni nem szokott.

De ha beszél is, csak pár szót. Néha nem is érteni.

Szerintem ez csak akkor lehet gond, ha együtt alszol valakivel, vagy ha egy szobában, mert fenn áll annak az esélye, hogy esetleg felébred valaki a kiabálásodra, ami többszöri alkalommal zavaró lehet. Egyébként szerintem ha csak egyedül alszol, akkor nincs vele gond.

2016. júl. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Feleségem is beszél,kiabál álmában.

Azt hiszem,az álom,és ébrenlét zavaráról van szó.Ha fiatal vagy,érdemes korrigálni pszichológus segítségével.Idősebbeknél,ezen már nehészkes változtatni.

2016. júl. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!