Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet mondani valakiről,...

Meg lehet mondani valakiről, hogy van-e ellenkező nemű testvére?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataitok? Akár barátságban, párkapcsolatban.


Ha van egy tőletek ellenkező nemű ember, meg tudjátok mondani, hogy egy veletek egyező neművel nőtt fel vagy sem?



2016. júl. 8. 01:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen .
2016. júl. 8. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg tudom mondani. Aztán vagy eltalálom vagy nem.
2016. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Inessential ***** válasza:
Szerintem nem lehet megmondani.
2016. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 PresidentEvil ***** válasza:
Igen, ötven százalékos pontossággal megállapítható. Amúgy szerintem mire az illető viselkedéséből, szeméből, járásából és még ki tudja, milyen jelekből kikövetkeztetnéd, már úgyis vagytok olyan viszonyban, hogy megkérdezd vagy elmondja magától.
2016. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs konkrét személy - akkor ahogy írtad, megkérdeztem volna - hanem csak az érdekelt, hogy mondjuk lazábban viselkednek az ellenkező nemmel.


Mondjuk a férfi, aki 3 lánytesóval nőtt fel, nem biztos, hogy kiakad a menstruáción, vagy a lány, akinek 3 fivére van, az keményebb.

2016. júl. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!