Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nem dolgozok az a baj, ha...

Ha nem dolgozok az a baj, ha elkezdek dolgozni s valami alja munkát csinálni akkor az a baj, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Ahogy látom itt csak a diplomatikus öltönyös emberkéknek van helyük akit elfogadnak. Ha nem ilyen az ember akkor semmibe veszik, azt gondolják hogy semmit nem csinál, miért van ez ?
2016. júl. 12. 11:41
 1/9 Inessential ***** válasza:
Mire gondolsz az "alja munka" alatt?
2016. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Veled biztosan nem ez a probléma. Csak az írásodból is látszik, mennyire buta vagy.
2016. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelmes ember nem foglalkozik azzal milyen munkát űzöl. Legyen valami aztán kész.
2016. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes módon a kétkezi munkások ugyanezt mondják az "öltönyösökről", hogy azok csak ülnek az irodában és semmit sem csinálnak, mert az ő munkájuknak nincs eredménye.

Ha te azzal vagy elfoglalva, hogy mit gondolnak rólad az emberek és egész életedben ezen feszengsz, akkor nem az emberekkel és a munkáddal van baj.

Az a megoldás, hogy azért dolgozz, hogy tovább léphess, csakis magadért és legyél olyan, mint a galambok a téren, szarj le mindenkit. :D

2016. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kinek baj? Neked? Mert más nem igen számít... én nem dolgozok, nekem egyáltalán nem baj, mert így a legjobb. Másokat meg pont nem érdekel, hogy én mit csinálok vagy mit nem.
2016. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Kit érdekel, hogy mit mondanak? Kapják be azt kész.


az életed amit élsz magadnak feleljen meg és ne a másét éld!

2016. júl. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát pl 2. jó bizonyitéka h ilyen suttyó parasztok mászkálnak mindenhol
2016. júl. 12. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:

"Hát pl 2. jó bizonyitéka h ilyen suttyó parasztok mászkálnak mindenhol" Éppen ez az: nem kell velük foglalkozni. Nem húzhatod fel magad minden ilyen emberen.

Én viszont azt mondanám, hogyha van munkalehetőség, akkor érdemes kihasználni, mert kapsz érte pénzt, mindegy milyen munka.

2016. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne allja munkát csinálj. Ja, hogy ahhoz tanulni kellett volna? Szar ügy..
2016. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!