Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek a vihartól mit...

Nagyon félek a vihartól mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a vihartól és félek hogy belénk csap a villám :( nagyon remélem hogy tudtok segíteni.

Köszi mindenkinek!



2016. júl. 12. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Kapcsolódó kérdések

Miért félek még mindig a vihartól?

Normális ha félek a vihartól?

Félek a vihartól elaludni, mit csináljak?

Iszonyatosan félek a vihartól. Hogy tudnám leküzdeni?

Mit csináljak? Nagyon félek a vihartól.

Csak én félek a vihartól?

2016. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csukd le a szemed, telefonról hallgass zenét maxon. Ennyi. A félelmeddel nem tudunk mit kezdeni.
2016. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld megtalálni a félelem okát. Nincs valami régi, rossz élményed a viharokkal kapcsolatban?

Amúgy Szeredás Emerenc jutott eszembe a kérdésedről. :)

2016. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy mostanában lesz bőven 😑😓😦
2016. júl. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Miért félsz? Van valami rossz élményed viharral kapcsolatban? Láttál, hallottál, olvastál esetleg ilyesmit?

Egyébként az élet rendezője néha szereti az apróbb vicceket: Valami film megy a háttérben, amíg itt gyakorizok, és amikor azt olvastam épp, hogy félsz, hogy beléd csap a villám, megszólalt az ACDC-Thunderstuck számából az a részlet, amikor állítólag "meg leszel villámcsapva". :)

2016. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából akkor kezdtem el félni amikor a mamám és a keresztanyám beszélgettek a viharról és megemlítették hogy a velencei tónál sétált egy pár és beléjük csapott
2016. júl. 13. 13:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem egy villámhárítót földeltess mindenképp SZAKEMBERREL!


A szakember jól földeli neked. Ha nincs jól földelve, akkor nem véd meg.


Jégágyú sem ártana, lenne mivel a jeget ellőni a Cumulonimbus felhőkből. Attól még hogy beléjük csapott egy villám, az nem jelenti azt, hogy beléd is fog, meg a környéken mindenkibe.

2016. júl. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én is félek,mit csináljak? ppp a seregben az őrbodé fémből volt és a domb tetején ,ott kellett oriási villámlásba örködni a fémmel a kezemben,ellenségtől nem de a villámtól majd behúgyoztam ppp
2016. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!