Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyíregyházán sok a sznob?

Nyíregyházán sok a sznob?

Figyelt kérdés
A tinik nagyon beképzeltek? Mert én úgy hallottam és most oda fogunk koltozni. Illetve az ilyenek melyik sulikba jarnak mert akkor igyekeznek elkerulni azokat.

2016. júl. 13. 17:50
 1/6 anonim válasza:
Szia:) Nekem is nyugodtan írhatsz, szívesen segítek, én is gimis vagyok. Egyébként teljesen jól hallottad....és egyetértek az előző válaszolóval.
2016. júl. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért ez nem teljesen igaz.Mindenhol vannak beképzelt sznob emberek.Ez nem Nyíregyháza hibája.Itt is ugyanúgy élnek rendes emberek!Úgyis lesznek barátaid,új társaságod,amit te választasz magadnak.A sznobokat kerüld el,de hidd el vannak rendes emberek erre is.Egyébként ha gimis vagy a Kossuthot ajánlom.Nem rossz iskola a társaság és a tanári kar pedig nagyon jó!
2016. júl. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy több mint bárhol máshol.Én a Zrínyiről hallottam hogy tele van beképzelt sznobokkal.
2016. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szintén gimis vagyok,írhatsz nyugodtan ha bármi kérdésed van :D Amúgy nem feltétlenül jellemző a sznobság,max 1-2 sulira.
2016. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%
Márpedig több van Nyíregyen!!!! Én törzsgyökeres vagyok ebben a városban. Tudom jól hogy nem volt így mindig utóbbi 10 évben kezdett bunkósodni ez a város. Egyre butábbak az emberek ráadásul, sok a csőlátó bírka csak megy és nem néz a lába elé. A buszon lerúgják a bokádat, a boltban majd fellöknek a nyúgerek, az autósok nem tudnak vezetni, nem figyelsz oda és elcsapnak mert bambák. És ezt tetézi ez a sok beképzelt sznob, és azok csemetéi. Egyre több a BMV-s hülye gyerek anyu apu eltartja adja alá a lovat, de mire. Csak azt nem veszik észre h ez a város nulla! Az ország legrosszabb fizetései itt vannak, a város nagy része leharcolt, lehet sok park meg virág ha az emberek akik nem élnek itt meg elhúznak nyugatra. Ja és a magyar városok közül az egyik olyan ahol a legtöbb ember ment ki nyugatra dolgozni. Vajon miért? "Mert fiatalok városa, dinamikusan fejlődő Nyíregyháza" persze mert mindig ezzel hülyítették a népet. Soha nem volt az!
2016. júl. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Elég szomorú hogy így látod.Máshogy is hozzá lehet álni.:)
2016. júl. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!