Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik az AA chaten vannak,...

Akik az AA chaten vannak, mégis mit képzelnek magukról? /Kivétel. /

Figyelt kérdés
Az a chat az óvodások játszótere!Nem tudom,hogy régen is ilyen volt-e,de ami ott folyik az szégyen!Főleg,hogy az ottani korosztály bőven 20 felett van.Ezeknek az embereknek az az élete,hogy egymást marják egy nevesincs chaten?Tiszta szánalom az egész!Felnött férfiak és úgy hisztiznekmint a kislányok.Annyira gáz...

2016. júl. 20. 15:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
62%
Mi ez a chat? És hol van?
2016. júl. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Anime Addicts xd szánalom ami ott megy!Oké,hogy felnöttek is szeretik az animét,de mi értelme egymást és a fiatalabbakat marni,alázni,mikor a szánalmas életük a leggázabb a világon.
2016. júl. 20. 15:09
 3/43 anonim ***** válasza:
78%
Es most emiatt vannak almatlan ejszakaid? Sok idiota van, ne jarj oda es kesz.
2016. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nincsenek álmatlan éjszakáim!Csak annyira megdöbbentő számomra!Egy ismerősön nem rég regisztrált és kezdett el ott chatelni,szereti az animéket,ő mutatta,hogy mi megy ott...hát tényleg szánalom az egész!Van egy pár bőven huszon felüli kappan,ök ott a királyok,oltanak mindenkit,hisztiznek mindenen.Ezek férfiak?Megdöbbentő
2016. júl. 20. 15:15
 5/43 anonim ***** válasza:
20%
Anime...
2016. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
65%

Aki normális, az eleve nem jár az ilyen "színvonalas" chatekre/helyekre. Van választása az ismerősödnek is, nem kell ilyenekkel chatelni.

Ennyi a véleményem.

2016. júl. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozza le a válaszadókat,de részemről ment a zöld mancs!Teljesen korrekt válaszok érkeztek,talán csak nem egy elszabadult férfiállat az aa-ról,akinek nem tetszik,hogy sokan ilyen véleménnyel vannak,az ottani dolgokról!D
2016. júl. 20. 15:58
 8/43 anonim ***** válasza:

Nem csak egyetlen egy ilyen chat van :)

Ez az internet. Bőven talál animés chateket, én is találtam elég sokat annó.

2016. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
18%
Ne lepődj meg az animéseken. Azok "normálatlankodnak" mindenhol, a való életben meg általában lapulnak, mert nulla szociális életük van.
2016. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Gondolom,azért találta meg az AnimeAddictsot mert ez a legismertebb!Szerintem ezek az agyhalottak,más animés chatenis ott vannak.Ez az életük 0-24 chat meg játék,pia,drog,semmirekellő felnött férfiak,nulla életcél,tengilengi élet!Hozza jó arc!D
2016. júl. 20. 16:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!