Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek van, amin változta...

Szerintetek van, amin változtatnom kéne?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre, sokáig gondolkodtam, hogy kiírjam-e ezt a kérdést, és gondoltam hátha fogok erre normális választ is kapni. Bunkók lehetőleg kíméljenek, kivéve ha normálisan el tudják mondani, ha nem tetszik valami.


Tehát a lényeg, hogy egy 17 éves fiú vagyok, sokáig fociztam, de egy sérülés miatt abba kellett hagynom. Ha valaki kérdezné melyik volt életem legrosszabb emléke, akkor ezt válaszolnám. Nagyon sokat jelentett nekem az a sport. Sajnálatos módon semmilyen mozgást nem tudok végezni hosszútávon, mert egy idő után elkezd fájin a lábam(amit műtöttek). így ezekről le kellett mondanom. Most nem azt mondom, hogy valami 120 kilós szumó vagyok, mert azért azóta jobban odafigyelek, hogy mit eszek.

Még egy okból írtam ki ezt a kérdést, mégpedig azért, mert nehezen tudok találni barátot. Legalábbis olyat, aki normális is. Olyan embereket keresek, akik aranyosak, értelmesek, viccesek, lehet velük komoly és kevésbé komoly dolgokról beszélni. Nem feltétlenül kell szószátyárnak lennie, én sem vagyok az, hogy őszinte legyek. Egy társaságban jobban szeretek hallgatni másokat, mint beszélni. Ha valaki a barátom, kiállok érte, tök mindegy mi az ára.

Valahogy annyira szeretnék új embereket megismerni, de félek, hogy szerintük unalmas vagyok. Ja igen, ha már a jó tulajdonságaimat felsoroltam, akkor most jöjjenek a rosszak. Ha valaki igazságtalanul kezd bántani valakit, akkor megmondom neki nyíltan a véleményemet, és ez sok embernek nem tetszik. Pedig csak pusztán őszinte vagyok. Rossz szokásom nincs, egyáltalán nem cigizek meg hasonlóak. A bulikat meg a fesztiválokat nem szeretem.

De valahogy mégis olyan nehezen oldódom társaságban, sosem merek odamenni az emberekhez. Csak az elején szoktam félénk lenni, utána már sokat beszélek, ha valakit jobban megismertem.

Sosem értettem mi a gond velem, lehet csak a rossz embereknél próbálkoztam. De valahogy azt vettem észre, hogy ők sem akarnak felém kezdeményezni.


....Lehet a kinézetemmel van baj?!

Ha már a kinézetemnél tartunk.


[link]


[link]


Alapjáraton nem szeretek megosztani magamról képeket, most is csak azért teszem, hogy nagyjából tisztában legyek azzal, hogy mit gondoltok róla. (Hátha valamit változtatnom kell pl)


Nem akarom annyira hosszúra fogni, csak ennyire vagyok kíváncsi. Ha valami kérdésetek van, nyugodtan kérdezzetek :-)


És köszönöm szépen a válaszokat!


2016. júl. 20. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Mármint azon a tényen kívül, hogy úgy nézel ki, mint egy f.rtúró?
2016. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hallottál már arról, hogy nincs szánalmasabb dolog mint olyan embereket inzultálni neten keresztül, akiket nem ismersz?
2016. júl. 20. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Te kérdezted mi a baj veled. Nem tehetek róla, hogy nem tetszik a válasz.
2016. júl. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem az a bajom, hogy nem tetszik, csak ha szövegértési problémáid lennének, akkor elmondom azt a mondatomat másképp. Nem obszcén válaszokat várok.
2016. júl. 20. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Akkor úgy nézel ki, mint egy homoszexuális. Remélem így sokkal jobban tetszik:)
2016. júl. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Semmi baj nincs a kinézeteddel. 😎😏

Csak nem volt szerencséd, ennyi. Továbbra is nyiss az emberek felé,

2016. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik a stílus ami a külsődnek van,de nem fogom leszólni,neked tetszik ez a lényeg :)

Szerintem nem a külsőddel van a baj,hanem azzal a feszengős jellemeddel,azzal,hogy nehezebben oldódsz. Magamból kiindulva :)

2016. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kinezeteddel van a baj. Tenyleg ugy nezelmki mint egy homoxzexualis, bocsi.
2016. júl. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a rossz tulajdonságaid nem feltétlenül rosszak. Mármint én teljesen normális reakciónak tartom azt, hogy például, ha valaki igazságtalanul bánik a másikkal, akkor te fellépsz ellene. Ugyanakkor a cigizés elkerülése és a bulizás/fesztiválozás elvetése is rendben van. Attól, hogy sok birka ugyanazt csinálja és te nem követed őket, azzal még nem kell olyasmit elkönyvelned magadban, hogy ez akkor biztosan valami nagyon rossz dolog. Nem vagyunk egyformák hála a jó égnek. Képzeld el milyen unalmas lenne az élet az ellenkezőjével. Visszatérve a kérdéshez véleményem szerint talán mégiscsak meg kéne próbálnod kicsit jobban nyitni az emberek felé. Nem könnyű megtalálni a megfelelőeket, de azt hiszem nem is lehetetlen. Talán első lépésben találnod kéne valami új hobbit, ahol új, hasonló érdeklődésű emberekkel tudsz ismerkedni. A kinézeteddel nincs semmi probléma, egy barátságnak egyébként sem ekörül kellene forognia. De hidd el, ha jön egy olyan ember, aki komolyan a barátod szeretne lenni az nem ezekkel a felszínes dolgokkal fog foglalkozni. Azon pedig kár aggódni, hogy esetleg unalmasnak fognak tartani, mert ha ez mégis megtörténne, akkor valószínűleg nem a megfelelő embernél kopogtattál.
2016. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem helyes vagy arcra, nem tudom mi bajotok vele. Ha valaki a mai divat szerint öltözik, akkor már az idősebb korosztály egyből melegezik. A kabát nekem se jön be, mondjuk, de alapból nem szeretem a színeket, meg kinek mi. Az meg, hogy megvéded az embereket, nem negatív tulajdonság.:) Szimpatikus vagy, semmi baj nincs veled, csak legyél bátrabb a barátkozáshoz, meg adj esélyt a buliknak. Ott lehet legjobban kapcsolatokat teremteni.
2016. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!