Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen belső tulajdonságokkal...

Milyen belső tulajdonságokkal kell bírnia egy srácnak hogy szeressék a csajok?

Figyelt kérdés
Az miért van hogy szívesebben vannak a lányok egy olyannal aki holt részegre issza magát,majd hogy nem analfabéta,hülye, és bunkó, ezt az imént említett srácot egy csaj kivitte smárolni mert bejön neki, hozzáteszem nem rossz csaj.Én meg valamilyen szinten normális vagy nem is hiszem, hogy ronda,nem vagyok bunkó,és nem iszom le magam.Véleményeket szeretnék kérni hogy miért van és mi tévő legyek?

2016. júl. 24. 10:36
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ugyerzem a kerdesedre csak fiuk/ferfiak valaszoltak...

De igazandibol akire sokan mennek pedig semmi jo sincs benne az a penz vagy a hirnev lehet... Azis lehet hogy helyes es mindenkinek megtetszik es beprobalkoznak amit o mar megszokott es ezert us szallt el magatol. Akkor ismerik meg es egy buliban nem hagyjak ott. De lehet hogy tobbet okse talalkoznanak vele... Ami nagyon fontos egy lanynak az a humorerzek es az erettseg (mert hogy a lanyok hiaba a te korodba vannak ok ertebbekbmert hamarabb ernek) hogy nezz kibrendesen es nem kell modellnek lenned... Csak kegyel apolt es hordj rendes ruhakat. Kb mindenki szereti a cuki mosolygos fiukat. Es akikben megfog valami. Es ha vannak celjaid es el akarod erni is egy plusz pont mert ezis az erettseget tukrozi. Alapvetoen nem azt akarjak /akarjuk hogy minket akazzanak meg minden...dehogy is... Persze van aki a nyomulosokat szereti. De leginkabb a kezdemenyezest varjak ami szerintem termeszetes higy a fiu kezdemenyez. Es persze ha ugy erzed hogy van nalla eselyed es legalabb egy kicsit szimpatizal veled ne hagyd annyiban!! Irj ra pl: a buki utan es mikor ugy erzed hogy mar eljonne veled valahiva hivd el. A kedvesseg fugyelem es humor a legfontosabb. Ne csak mond ereztesd is tettekel hogy kell neked es hogy szereted.persze van akinek csak egy buli ereelyig leszel jo..de nem mindenki ilyen. Mindenki mas es mkndenkinel mas jell. Amit leirtam azok allatalnos dolgok. Es ninden kapcsolat alapja. Es akkiknek szerelem es szeretetk ell azokra erdemes oszpontositan.

Szval ami nagyon fontos: erettsseg , humor , fugyelem , negbecsules es nem csak ures szavak .

2016. júl. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!