Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen emberre mondják hogy...

Milyen emberre mondják hogy "tipikus magyar mentalitása van"?

Figyelt kérdés

2016. júl. 25. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Önző, bunkó, irigy.
2016. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Irigy, folyton mások életében, pénztárcájában vájkál.
2016. júl. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Rendszerint mindenkire, aki más véleményen van. Főleg a külföldre szakadt hazánkfiai "magyaroznak" boldogan, de bárhol a neten bele lehet botlani a sértegetés eme különleges fajtájába. Mintha a "magyarozó" nem magyar lenne maga is, így sok értelme nincs.
2016. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából olyan dolgokra mondják sokan, amely tulajdonságot nem azért viseli, mert magyar, hanem egy rossz emberi tulajdonság, ami ugyanúgy előfordulhat és elő is fordul más nemzetiségnél is. Csak ez olyan "menő"...
2016. júl. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Én az olyanokra mondom, akiknek nagyon negatív a világlátásuk, és akik szerint kötelező szenvedni, és csak az olyan módon elért dolgok érnek valamit. Ezt persze mástól is elvárja, és lenézi amennyiben a másik nem ért egyet. Pl az apám, aki azt mondja, hogy azért kéne nekem is egészségtelenül sokat gürcölnöm (akkor is ha anélkül is elérek valamit), mert ők annó egy istállóban kezdték az életüket és csak aludni jártak haza, annyit dolgoztak...
2016. júl. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
negatív, pesszimista, visszahúzó, irigykedő emberre.
2016. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
5-ös, szinte a számból vetted ki a szót. Én is olyanokra szoktam ezt mondani, aki szerint csak az a munka ha napi 12+ órán keresztül nehéz fizikai munkát végzel a gatya rohaszto melegben, vagy épp -15 fokban. Ne értse félre senki, én tisztelem azokat akik ilyen munkát végeznek, egyedül azzal van baj, hogy sokak szerint ez meríti ki a munka fogalmát a 21. században.
2016. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
74%
begyöpösödött,konzervatív
2016. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!