Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit dolgozhatnak, azok a...

Mit dolgozhatnak, azok a fiatal huszonévesek, akik M4-es BMW-kel meg Mustangokkal száguldoznak?

Figyelt kérdés
Jópár ilyen gazdag gyereket szoktam látni és lehet naiv vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy mindegyik "apuci szeme fénye" típus lenne. És akkor a sportmotororral száguldozókat még meg sem említettem, amiből még ennél is jóval többet látok napi szinten, viszont egy sportmotor is néhány milliós tétel. Milyen pénzkeresési lehetőségek léteznek egy 25-30 éves ember számára, hogy fent tudjon tartani egy 15-25 milliós autót? Nem vagyok irigy és valószínűleg bennem van a hiba, de én végzős mérnök hallgatóként egy normális állapotú autót (>800k) sem tudtam még megengedni magamnak.

2016. júl. 28. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ők a végzett mérnökök! :D


Viccet félretéve, ne higgy a szemednek, rengeteg ember hitelre veszi ezeket az autókat Németországból, és inkább nem eszik hó közepétől semmit, csak ilyen autóban tudjon virítani.

2016. júl. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Sok minden lehet.

Örökség.

Kölcsön kapta esetleg többen dobták össze rá a pénzt.

Gazdag szülők, adózatlan bevételek. Orvosok, ügyvédek stb.

Drogot árulnak.

Ügyes pénzügyi befektetők, esetleg a tőzsdén jó befektetést csináltak.

Csak egy példa hogy a Facebook részvényára ma már pár év alatt a hatszorosára nőtt. 20 dollárról 120 dollárra. magyarul kapott 10 millió forintot örökségként ma 60 milliója van mínusz az adók.


Lehet külföldön dolgoznak és hazajöttek vagánykodni egy jó autóval. Esetleg C típusú emberek, akik külföldön fiatal lányok futtatásából hatalmas pénzekre tesznek szert, pl. Svájcból.


Reális esélye annak, hogy saját eszéből legyen valaki kora húsz évesen ilyen anyagi helyzetben nagyon alacsony.


De ettől még lehet legális útja, például amit mondtam, hogy haverok összeadják a speed motor árát és megbeszélik ki mikor használja.


Ez akár okos döntés is lehet, ha tudnak magukra és a motorra vigyázni, hiszen maximálisan ki van használva a motor.

2016. júl. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De a törlesztőrészlet is néhány százezer lehet egy ekkora értékű autónál, ami ugyanúgy rohadt sok pénz.
2016. júl. 28. 10:57
 4/21 HUN_Sector ***** válasza:
79%

Volt pár osztálytársam, akik a kettes érettségire lakást kaptam, több milliós kocsit.

A jelszó: szülői anyagi támogatás.


Legálisan, huszonéves pályakezdőként a bérből ilyenre messze nem telik. Talán maximum, ha focista az illető.

2016. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 HUN_Sector ***** válasza:
100%
kettes érettségire lakást kaptak (elrontottam a személyes névmást :), én csak egy mp3 lejátszót kaptam )
2016. júl. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hm,jó kérdés!

Lehet külföldön dolgoznak

2016. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#2: És is inkább a gazdag szülő/ügyes pénzügyi befektetés/külföldi munka hármasra tippelnék. Nem hiszem, hogy pont egy ilyen nyugodt kertvárosi környéken jelennének meg a dílerek és a stricik. Az inkább Miskolcra/Bp. csöves helyeire jellemző.
2016. júl. 28. 11:04
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk a stricik vagy a dílerek főnöke pont nem azon a környéken fog élni, ahol terjeszt/ a lányai dolgoznak, hanem a kertvárosba na villájában.
2016. júl. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen csodaautó németből behozott törött/borult de itthon kikalapált történet. De ezt is sztem évekig nyögik hitelből.
2016. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, ezek a surmó arcú alig 18 évesek legtöbbször tőzsdéznek, csak ott mindig is nagy volt a kockázat, mert persze, hogy bunzádva vannak, mint a fogadások.
2016. júl. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!