Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki egy fiúnak a...

Szerintetek ciki egy fiúnak a hosszú köröm?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomnak hosszú a körme, állandóan mondom neki, hogy vágja le, mert idővel eléggé cikin néz ki rajta és csak akkor vágja le, ha már legalább eléri az 1 cm-t.

Kérdem tőle, hogy nem foglalkozol vele, hogy mások ezt meg fogják jegyezni és hogy egy fiúnak nem áll jól a nagyon hosszú köröm?

Elmondása szerint leszarja és lusta levágni.

Egyenesen kiráz a hideg, ha egy fiúnak hosszú a körme.

Alapjáraton nekem mindig le van vágva szinte minden héten, egy utálom magamon is látni, hogy megnő, kettő, mert csellózok és az meg megköveteli, hogy ne legyen egyáltalán körmöm.



2016. júl. 29. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Elég nyomin nézhet ki..
2016. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%
Nekem nagyon is tetszik a hosszú köröm a pasikon... persze csak ha szép és ápolt, nem koszos összevissza.
2016. júl. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kézfogásnál feltűnő, az a baj.
2016. júl. 29. 16:26
 4/10 anonim válasza:
83%
Ha "lesz*rja és lusta vágni", akkor gondolom nem lehet valami ápolt, így nekem első olvasásra az igénytelen jelző jutott eszembe.
2016. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Épp az, hogy nem igénytelen.

Zselézi a haját alkalmanként, választékos a ruhatára és mindennap más ruhát vált, ja és persze, mindennap fürdik, csak egyedül a köröm a gond, hogy pont ezt az egy dolog eléggé szembetűnő.

2016. júl. 29. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha koszos,akkor ciki lányon is és fiún is.
2016. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha állni hagyja, akkor bekoszosodik, sőt, amitől még undorítóbb, ha besárgul...
2016. júl. 29. 16:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem undorito. Fiun is es lanyon is. Nem tartom higienikusnak.
2016. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%
A nagyon hosszú köröm női kézen is igénytelen (bármennyire is ki van csicsázva), férfién meg pláne.
2016. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mhx válasza:
90%
Igen...
2016. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!