Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartja sok lány csúnyána...

Miért tartja sok lány csúnyának önmagát?

Figyelt kérdés

Tegnap olvastam egy kérdést,amiben a lányok 2/3-a a kérdésre válaszolva azt írta,hogy ő nem szép...

Tudom hogy annyit ajnározza a média,és a csapból is az folyik,hogy ha nem vagy anorexiás,vagy nagy mellű,akkor te jelentéktelen és csúnya vagy... De miért veszi ezt komolyan a lányok egy része? Miért nincs egy kis önértékelési egó bennük/bennetek? Mindenkiben van valami szép,még ha relatív is,hogy kinek mi! :D

(Mindig tisztelet a kivételnek,főleg ha nem száll el magától)

18/F



2016. júl. 29. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Fényezésre várnak. Valójában tudják magukról hogy jó nők, csak kell az egó növelő elismerés. ennyi tapasztalatot tudok átadni a 26 évemmel
2016. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Dehogy tartsák csúnyának magukat.

Ezzel a módszerrel fényezhetik magukat, növelhetik az egojukat. Sajnos, én azt tapasztalom, ez a két véglet van csak: aki elfogult magával, beképzelt, tudatja mindenkivel, hogy aztán Ő szép és aki temeti, ássa magát, hogy 'jajj ő nem szép', de titokban ezzel próbálja kicsikarni azt, amit ők is nagyon jól tudnak.

2016. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert kamu duma, hogy mindenki szép, és ezt legbelül mindenki tudja. Alapjáraton a lányok összehasonlítgatják egymást. Én pl. már akkor szarul érzem magam, ha valakit szebbnek ítelek magamnál, és egyterembe kell lennünk. Az osztálytársaim fele meg ilyen. Amúgy meg tényleg nem vagyok szép, reálisan látom a dolgokat, valakinél biztos szebb vagyok, de nem esem az átlagos kategóriába.


Másrészt meg van, aki azért, hogy szét dicsérjék.

2016. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a nagyon szép lányok is azok,hanem veszitek észre akkor is. Volt egy barátnőm, akit mindenki dicsért, smink nélkül is. Mégis mikor elmentünk strandolni nem mert bejönni a vízbe, mert smink nélkül csúnyának érezte magát. Ez az állandó egymással való versengés, meg a lányok elég durván bánnak a szavakkal, ha még csak irigységből is, de mindenki elgondolkodik rajta, hogy 'Mi van tényleg?'.

Férfiként kevésbé érthető, de ha már egy pasi lepasszol valaki másért, már lejjebb csúszik a saját szemében a 10-es skálán.

2016. júl. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

En csunyanak tartom magam, de valoban az is vagyok.

Elfogadtam, mint tenyt.

Amin tudok azon probalok valtoztatni, a maximumot szeretnem kihozni magambol:)


Es en is ismerek szep lanyokat akik csak ugy azert mondjak magukrol hogy csunyak mert jo erzes masoktol azt hallaniuk hogy ok igenis gyonyoruek...


Meg vannak onbizalom hianyosak is...

2016. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt leginkább azzal értheted me,g ha arra gondolsz, mennyi pasi fél, hogy kicsi a farka, pedig legtöbbjüknek nem is az.
2016. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Én tényleg csúnya vagyok és ezt tudom is magamról. Az arcommal még nem lenne probléma, de nagyon vékony vagyok (nem anorexiás) és nincsenek egyáltalán melleim. Nem érzem magam lányosnak, inkább érzem magam úgy mint egy 6.-os kisfiú. Pedig 19 éves vagyok. Ezért szeretnék is meghalni, mert így soha nem lesz senkim így csak szenvedés az élet.:'(
2016. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Első kettőnek: aki fényezésre vágyik, az rászorul, aki ilyesmire vágyik, annak nincs önbizalma, szóval ugyanott van.
2016. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én tényleg nagyon ronda vagyok.
2016. júl. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez csak duma. Közben a nagyobb részük kimondottan beképzelt és csak arra vár, hogy nyalják a hátsó felét. Direkt azért mondják ezt, mert tudják, hogy ha a valódi arcukat adnák mindig és mindenhol, akkor az összes ember elfordulna tőlük, így meg fényezhetik magukat.
2016. júl. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!