Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők akik nem borotválják a...

A nők akik nem borotválják a hónaljukat miért szeretik vadul mutogatni a strandon?

Figyelt kérdés

Sokszor észrevettem hogy az ilyen nők megjelennek a strandon, rögtön lefeküdnek a napozóágyra és egész nap ebben a pózban vannak:


[link]


De amikor felállnak akkor is állandóan felemelik a karjukat hogy mindig látni lehessen a hónaljkutyájukat.


2016. júl. 30. 11:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
31%

Napoznak abban a pózban.

Itt az igazi kérdés: TE MIÉRT NÉZED?!?!?! Ha nem tetszik ne azt és ne arra nézz.

2016. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

"Ha nem tetszik ne azt és ne arra nézz."


Nem tudom "nem észrevenni" annyira feltűnő.

2016. júl. 30. 11:37
 3/36 anonim ***** válasza:
3%
Én sajnos nem tapasztaltam ilyet... Pedig szexi, főleg ha egy fiatal csajról van szó.
2016. júl. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
72%
Szúnyogok elűzése miatt viselnek ilyen hónaljsörényt, esetleg kiskorukban szerették az oroszlánkirályt és erre emlékeznek vele...
2016. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Próbálj meg 40 fokban magad mellé szorított karral létezni. Hamar beizzadsz.
2016. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
67%
Azért csinálják, mert nem akarják, hogy beizzadjon. És mivel nincs mit szégyellniük (hiszen csupasz), ezért fel is emelik a karjukat. Helyesen teszik, engem nem zavar. Mellesleg engem az sem zavarna, ha szőrös lenne. Hány szőrös férfi van a strandon, akinek combja, karja, hasa, mellkasa tiszta szőrös. Persze ő férfi, de akkor is, ha egy nő hónalja kicsit szőrös, én azon nem problémáznék. Arról nem beszélve, hogy mindenkinek másképp reagál a bőre a borotválásra. Én pl. nem tudom úgy megborotválni a hónomat, hogy utána ne jelenjenek meg rajta pattanások. Tiszta a hónom, a borotvám is, óvatosan csinálom, használok gélt borotválkozás közben, utána is jól megmosom, átkenem, hogy illatos legyen, de így is pattanásos lesz, szinte mindig. Most akkor az szebb látvány, ha a hónomon hatalmas pattanások lennének? Na ugye, hogy nem, akkor már inkább legyen szőrös.
2016. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

"Most akkor az szebb látvány, ha a hónomon hatalmas pattanások lennének?"


Hidd el ezerszer meg ezerszer mégegyszer szebb látvány...

2016. júl. 30. 12:56
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező!

Neked ez a véleményed, másnak meg más. Nekem pl semmi bajom azzal, ha egy nőnek szőrös a hónalja.

A te kedvedért pedig senki se fogja leborotválni. Nem kötelező nézni. Sőt emberek közé sem kötelező járni, ha ennyire háklis vagy.

2016. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%
Most mondok valamit, amitől ez a nagy teher lekerül a válladról: semmi közöd a másik emberhez. Semmi. Ezt érted? És ugyanígy senkinek nincs köze ahhoz, hogy te hogy nézel ki.
2016. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
25%

Most pedig én is mondok valamit #9


Engem a legkevésbé sem érdekel, hogy ki-hogy merre öltözködik, borotvál-nem borotvál, tőlem meztelenül is mehetne az utcán, a tőlem legtöbbet elvárható erősséggel szarnám le.


DE!!!


Én vagyok az 10%-a az emberiségnek, ahogy te is, viszont ott van a többi 90% ember, akinek unalmas az élete, unatkozik, nem tud magával mitkezdeni vagy egyszerűen hülye (mint a kérdező) és ők igenis bele fognak kötni a hónaljba, meg minden más esztétikai hibába is.


Szóval felesleges itt most szent térítést tartani, ha ő át is gondolja azt, hogy kell nem figyelni arra ami nem tetszik neki, attól még ott lesz a többi 89%, aki majd ugyanúgy kinézi-kineveti-kibeszéli az embereket, csak ők nem fognak gyakorira írni. Úgyhogy aki nem akar kilógni a sorból, annak borotválnia kell vagy elkell türnie a fent említetteket. Nem miatta, nem miattad, hanem a 90% miatt.


Ha nem tetszik, következő életben lehet választani közel keleti női testet vagy bármely országban férfit, mert, hogy a 90% nem fog megváltozni, az biztos.

2016. júl. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!