Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért változik ilyenre ok...

Miért változik ilyenre ok nélkül a hangulatom?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, 16 éves.

Ma egész nap nagyon jókedvem volt, aztán néhány órája OK NÉLKÜL elkezdtem egyre frusztráltabb, idegesebb lenni. Most már a sírás szélén vagyok és egyszerűen nem tudok mit kezdeni magammal. Semmihez nincs kedvem, csak valahogy szeretnék kiszakadni a világból..

Általában ha ilyenkor megyek el bulizni, akkor mindig nagyon kiütöm magamat. Enyhe drogokat is ilyen hangulatomban kezdtem el használni. És egyszerűen úgy érzem, hogy csak az nyugtathatna meg, ha ihatnék vagy tolhatnék valamit, de nincs semmim, tehát általában ilyenkor 2-3 algopyrin is megteszi.

Ezt már jóval a drogok kipróbálása előtt is éreztem és pont emiatt az érzés miatt kezdtem el tesztelgetni.. Tehát nem vagyok drogfüggő, legalábbis a hangulatváltozásom nem (elsősorban) a szerek miatt van.


Havi szinten legalább párszor rám jön ez éjszakánként, és ha nincs lehetőségem 'pusztítani' magam, akkor általában nagyon sokáig fent vagyok, mert aludni sem tudok.

Mit tehetnék?


2016. aug. 3. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
+Általában ilyen hangulatomban nagyon bunkó vagyok az emberekkel és mindenkit elakarok hajtani magam mellől.
2016. aug. 3. 22:55
 2/4 anonim válasza:

Ragnar!!!


Szerintem is tök király sorozat a Vikingek!

2016. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 eznemlényeges ***** válasza:

Ja tényleg jó a Vikingek sorozat

Egyébként nem tudom kérdező, hogy miért van ez, ha így marad még egy darabig én ajánlom hogy menj el pszichológushoz

2016. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg úgy érzed, hogy ok nélkül változik a hangulatod, annak szerintem hormonális okai lehetnek. Kamasz vagy, ez ilyenkor természetes. Nem véletlenül ilyenkor hülyülnek meg az emberek. Mi lenne, ha egyszerűen csak megvárnád, míg visszakattansz?
2016. aug. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!