Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kaptam egy Ramones-es pólót...

Chenny kérdése:

Kaptam egy Ramones-es pólót ajándekba! A bandát nem ismerem de a póló tetszik! Gáz ha hordom? Sokan hordanak Ramones-es pólót?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit irreális a felvetésem, de mi lenne, ha meghallgatnál tőlük egy számot?
2016. aug. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Igen, elég gáz, sok tinilányka hord Ramones, Nirvana, Guns 'n roses stb... bandás pólót, anélkül, hogy tudnák, mit hordanak magukon. Ha megkérdezik, mi a kedvenc számod tőlük, ciki lesz, ha nem fogsz tudni válaszolni rá. Szóval szerintem hallgass meg tőlük pár számot, és ha tetszik a zene, hordd a pólót.
2016. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Te, figyi már, te vagy elég gáz, h úgy ítélkezel rólam, h nem is ismersz, imádom a Nirvanát és amúgy másképp eszembe se jutna olyan banda pólót fölvenni, amit nem ismerek, de olyan személytől kaptam, aki nagyon közeli családtagom és két év utan taliztunk most megint. Szóval szerintem te vagy gáz, sőt előitéletes és elég szűk latókörü. Mert mindenek van oka és miértje. Csak nem tudod mert nem vagy benne. Kösz a válaszod. Ja és megbocsátok. Szia😏👆🏻
2016. aug. 7. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

3#

Hol látsz te olyat, hogy bárki ítélkezett feletted? A kettes válaszoló általánosságban írt, hogy rengetegen hordanak olyan ruhákat, amiken olyan együttesek vannak amikről semmit nem tudnak.

A második felében beszélt rólad, de abban meg teljesen igaza van. Egy számot sem ismersz a Ramonestől. Mit mondanál, ha kérdeznének róla?

Kicsit rá kéne gyúrni a szövegértésre, mielőtt leugatsz másokat

2016. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jólvan, jólvan😂
2016. aug. 7. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem azért tetted fel a kérdést, mert te is érzed, hogy kicsit "érdekes" dolog egy együttes pólóját úgy hordani, hogy azt sem tudod, hogy eszik-e vagy isszák.


Terjengett egy időben a neten egy ilyen printscreen egy facebook beszélgetésről, amin a csaj, aki a profilképén Nirvana-s pólóban feszített, megkérdezte, hogy ki szerepel a másik fél által küldött képen. Kurt Cobain szerepelt a képen.


Ha nem vigyázol, te is így beéghetsz.

2016. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, az ajándékozó ismeri a zenei ízlésedet, csak nem tudja, hogy ismered-e őket, így tippelt, lehet, hogy ő ismeri a zenekar zenéit. Hallgass meg tőlük pár számot, aztán eldöntöd, hogy jól tippelt-e vagy sem.
2016. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, a kérdező AJÁNDÉKBA KAPTA a pólót, NEM MAGÁNAK VETTE, na... Nem kell lerohanni, hogy minek neki egy olyan együttes pólója, akiket nem is ismer.
2016. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
#8, #2 vagyok, nem ugatta le senki, csak elmondtuk, hogy nagyon rosszul tud elsülni, ha úgy vesz fel valamilyen pólót, hogy nem tudja, mi van rajta.
2016. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, igen igazaból éreztem h valami annyira nem lenne fain, ha csak úgy hordani kezdeném. Belehallgattam, nem rossz zenekar, de nem is lesz a kedvencem. :) Gondolkodtam h elajandékozom a pólót, de arra tekintettel akitől kaptam innkább megtartom. Legfejebb itthon fogom hordani 😀
2016. aug. 8. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!