Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hostessként szexuális töltetű...

Hostessként szexuális töltetű bókokra számíthatok Milyenekre, és hogyan reagáljak rájuk?

Figyelt kérdés

2016. aug. 13. 23:07
 1/3 anonim válasza:
51%
Hát figyelj... Amiket leirok ne vedd sértésnek, csupán a te kérdésedre válaszolok... Hostessként, bárhol is dolgozol, "beszologatnak", bókolnak (legyen az szexuális témájú) vagy akár a telefon számodat is elkérik. Hogy hogyan reagálj rájuk, azt neked kell eldöntened, hiazed a szituációt te magad éled át, te tudod, hogy egy szimpatikus ember szól be, khmm bókol, vagy egy roma származású... (persze onnan ia léteznek a normálisabb kivitelezesuek). Rajtad mulik minden, hogy hogy reagalod le. Jo napod van / rossz napod van. Hogyha szexuális bókokat kapsz, ugynan az a verzió. Dolgozol, szóval ott helyben nem lehetne, tehát ha komolyabb dolgot szeretne kihozni a pasi az ügyből, akkor el fogja kérni a telefonszámodat, ha pedig csak ugy random beszól, hogy "jajj de dugni való vagy" és tovább sétál, akkor azt hanyagold. Te dontesz 😊😈😇👼
2016. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerösnek haverja motor szerelő.Kiálitáson részegen tapizta a csajokat.Ime egy rossz példa..
2016. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia. En egy 18eves lany vagyok. 2honapon keresztul promoztam sajat markas temekeket a S**r jovoltabol. A hostesskedesben van sok pozitivum es negativum.

Pozitiv:

A kedves emberek felvifitanak, vannak akik viccelodnek, es mindenkepp mosolyt akarnak csalni az arcodra, mindezek mellett, bovul a szokincsed, ugyanis akarhany ember kerdezi meg h mit kostoltatsz vagy mit csinalsz eppen, es nyilvan nem fogod x oran keresztul ugyanazt a szoveget mondani. Bovul a temrek ismereted, es minnel tobbet vagy egy adott helyen annal jobban ismered.

Negativum: Sok srac jon, megbamul, bacsik kozlik veled, hogy milyen gyonyoru vagy, es csak teged bamulni jottek nem erkekli a termeked.. En alltalaban mosolyogtam es magamban kuldtem el messzire, mivel a 'vasarloval kedvesnek kell lenni'. Ezen kivul iszonyat sok allasert alig keresel valamit.


Velemenyem szerint ha el is mesz hostessnek az ilyeneket nem szabad magadra venned. Csak mosolyogj es este atkozd meg xd na jo.. Neeem de hagyd a francba :)

2016. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!