Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek Zsozeatyarol?

Figyelt kérdés

Szerintem fantasztikus amit csinál. Mindig önmagát adja, amikor magánéleti problémái voltak akkor se próbálta megjátszani magát.:) Laurával is nagyon összeillenek(:

És ti mit csodáltok benne?

És mióta követitek a munkásságát?(én 10-20ezer feliratkozó óta)

Szerintetek ha sok feliratkozója lesz akkor is megmarad önmagának, vagy talán elszáll magától?(szerintem megmarad ilyennek)


+van egy instagram oldal(új) ahol szövegek vannak az arcával, tudjátok mint pl. "Az arcom amikor.. blablabla.. és ott egy kép, na és ilyen van zsizivel is:D Akit érdekel:

[link]

Kicsit reklámnak hathat, es egy kicsit az is.:P



2016. aug. 14. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jó youtuber,de olyan sok új feliaratkozót nem jósolok neki,mert úgy hiszem hogy ő a humorával vonzza a nézőit magához és sajna ebből a humoros oldalából nem tud már újat mutatni.Persze aki csak mostanában kezdte el nézni annak még új ez a fajta humor amit ő képvisel.
2016. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rzk4ever válasza:
63%

Zsizi egy ISTEN!/😁😁

Már könnyezik a talpam, annyira! :D

2016. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 józsijózsijózsi válasza:
83%
Nincs ellenfele szórakoztatásban. Amit csinál az példátlan, egyedülálló és maximálisan eredeti. Utánozhatatlan. Olyan atmoszférát teremt maga köré, aminek távol e Földön nincs párja. Egy szórakoztató művész zsenialitási hajlamokkal. Nem lepődnék meg, ha a közeli vagy távoli jövőben mainstream műsorokban látnánk valamely kereskedelmi csatornán...
2017. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Miiivvaaaann válasza:
Én 40-50 feliratkozó óta nézem.Nagyon jó videós,ő a példaképem.Remélem még nagyon sokáig fog videózni.
2017. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó habár a hangja egy kicsit zavaró.
2017. máj. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mosó macika:3 válasza:
Én nem annyira csípom,de jó videós
2017. nov. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1# mennyire nem lett igazad
2021. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!