Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Ti a visszahúzódó,...

Fiúk! Ti a visszahúzódó, csendes, de ugyanakkor vicces, kedves lányokat kedvelitek, vagy inkább a zajos, a figyelemközzéppontjában levőket?

Figyelt kérdés
Miért a csendes/zajos lányokat kedvelitek?

2016. aug. 14. 16:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két barátnőm volt, az egyik zajos, másik visszahúzódó. Én személyiségileg a zajosabbakat... de nem a figyelem központjában lévő lányokat szeretem. A visszahúzódóbbakat állandóan istápolni kell, lelki bajaik vannak, állandóan depressziósak, elnyomják magukban a fájdalmaikat és rajtad vezetik le.


A kettő között a jó. Szól, amikor kell, azt amit kell. Én elég visszahúzódó voltam mindig is, később kicsit agresszívabb lettem és beszólogatóssá váltam, de többet nem változtam, egy ilyen lány kompnezálná a belső feszültségeket.

2016. aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a csendes, visszahúzódó lányokat szeretem, ugyanakkor nem baj, ha el tudja mondani a véleményét, ha nem tetszik neki valami.
2016. aug. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt. Volt ilyen is volt olyan is. Nem rosszabb egyik sem a másiknál, csak más
2016. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az előbbit kedvelem!!! Egy olyan lány az álmom. 20/F
2016. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Aki zajos, szeret sok dolgot csinálni és nem unalmas személyisége van mert akkor szétunom a fejem mellette.

Nem kell hogy a figyelem középpontjába legyen csak szeressen hülyeségeket csinálni velem.

2016. aug. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Csendes, visszahúzódó, kedves, vicces. Semmiről nem kell a fél világnak tudni, ami csak ránk tartozik. Az, hogy magára vonja a figyelmet, vagy zajos, sosem fogja pótolni a kedvességet még együtt sem.
2016. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A visszahúzódóakat, mivel nincs olyan sok barátjuk azt a keveset megbecsülik és általában jobban el lehet velük beszélgetni ha már egy kicsit megnyílnak :)
2016. aug. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5 nem jelenti azt,hogy, ha valaki komolyabb, akkor unalmas, és nem szórakoztató.

Ugyanolyan szórakoztató tud lenni,mint egy zajosabb lány, csak elősször meg kell ismerni. :)

2016. aug. 15. 06:36
 9/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, én ugyanez vagyok, csak fiúban. A lányok esélyt sem adnak nekem, mert komoly a kisugárzásom és csendes vagyok. Pedig amúgy imádok viccelődni. 20/F
2016. aug. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 én is amiért komolyabbnak tűnök, azt hiszik,hogy velem nem lehet viccelődni, meg hülyeségeket csinálni, és sokan eldöntik, hogy ilyen vagyok, ahelyett, hogy megismernének előbb. :)
2016. aug. 15. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!