Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szánalmasak az...

Csak szerintem szánalmasak az ilyen emberek? Legyen az nő vagy férfi

Figyelt kérdés
Villognak a drága kocsijukkal pl Ferrari, körbejárják vele ugyanazokat az utakat, csak hogy villogjanak vele.
2016. aug. 15. 12:24
1 2
 1/18 anonim válasza:
30%

Mi van, ha szeretnek vezetni és esetleg a jobb utakat használni, amiből hazánkban kevés van?


20F

2016. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Vagy mi van, ha csak parkolóhelyet keres és órák óta köröz?
2016. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%

Mi van ha élvezi?Miért vágna fel vele?Csak mert jól érzi magát?Hát persze,a magyar ennyihez ért szídni a másikat,dögöljön meg a szomszéd tehene is,ha X szarul érzi magát akkor érezd te is,különben beképzelt vagy.

Sikeres ember leáll vele beszélgetni és meg tudja haver gogy csináltad,grat a verdádhoz.

Ennyi,EQ kérdése.

2016. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Mit zavar téged? Képzeld én is szoktam furikázni és büszkén járok az új autómmal, nem vagizok, gyorsulok hanem élvezem a vezetést :D Arról nem tehetek hogy neked még egy biciklid sincs :D
2016. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mi számít drágának? Nekem pl.egy 3 milliós autóm van, másnak meg egy 50.000 forintos. Annak az én kocsim is drága. Nekem meg az Audi A8 drága, mégsem köpök be a lehúzott ablakán a piros lámpánál...én mondjuk hitelből vettem anno a kocsimat, de ez nincs ráírva. De nehogy már pl.egy Trabantos megszóljon azért mert 100kört megyek az autómmal ha nekem úgy tetszik, mert pl.parkolóhelyet keresek a belvárosban vagy valami. Úristen... -.-
2016. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja, és igaz, nem egy Bugatti csak egy kombi Volvo, de az enyém, nem a banké :)
2016. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy látszik ezen az oldalon mindenkinek fogalomzavara van, és nem értik a kérdést. A napokban láttam egy Ferraris pasit, amint egy parkolóban körbe-körbe járkál, de nem azért mert leakart parkolni, mert volt bőven pedig parkolóhely, ráadásul még bömböltette is a zenét a kocsijában.
2016. aug. 15. 13:55
 8/18 anonim ***** válasza:
És ha csak olyan volt, mint Zoolander: képtelen balra fordulni?
2016. aug. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem kell odanézni. Nyilván azért csinálják, hogy dicsekedjenek vele, hogy "nézzétek nekem mim van!". De ha senki sem figyel rá, senki észre sem veszi, akkor rájön, hogy hiába csinálja ezt. Ő is csalódni fog, illetve te sem fogsz idegeskedni miatta, hiszen nem figyelsz oda rá.
2016. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
De most ne haragudj meg, de neked milyen sivár lelkivilágod van? Nincs jobb dolgod mint azzal foglalkozni,hogy kinek mije van? Akkor ennyi erővel aki panelban lakik és elmegy a házam előtt mondja,hogy rohadjankk meg, mert nekem jobb mint neki? :D a kocsi sem azért áll a kertben a parkolóban, hogy mindenki lássa mim van, hanem azért mert csak este állok be a garázsba ha nem kell mennem sehova.
2016. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!