Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen különbözőek az...

Miért ilyen különbözőek az emberek? Tudtok ajánlani olyan könyveket/szakmai oldalakat, amelyek a genetikát magyarázzák meg érthetően laikusoknak?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, férfi és 170 centi illetve cérnavékony. Amikor meglátok néhány 190 centis kétajtós szekrény méretű pasit, akkor felteszem magamban a kérdést, hogy lehetnek ilyen különbségek ember és ember között. Mivel már nincs lehetőségem genetikusnak tanulni (nem is lennék elég okos) ezért jobban bele szeretnék mélyedni ebbe a témába és laikusként többet megtudni a genetikáról. Nagyon érdekelne ez a téma, hogy megtudjam, miért van az, hogy egyik nő alacsony/molett a másik pedig végtelen hosszú combú D kosaras szőke bombázó lesz. Ugyanez a férfiaknál. Még most sem tudom felfogni, hogy tizenévesen én voltam a kis szépfiú, aztán 15 évesen leálltam a növekedéssel és mostanra teljesen romokban az önértékelésem/önbizalmam barátnő nélkül. Remélem tudtok nekem segíteni.

2016. aug. 16. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs olyan a világon, ami ne létezne.
2016. szept. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!