Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek Boldzer (youtube...

Nektek Boldzer (youtube videos) szimpatikus?

Figyelt kérdés

2016. aug. 18. 23:47
 1/10 anonim válasza:
81%
regen sokkkal szimpatikusabb volt, kicsit elszallt magatol
2016. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Olyan langyi benyomása van
2016. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tudnám ki az. Jah, hogy nem nézek magyarokat? :D
2016. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

háát ránéztem,hogy ki mi ez.

Te ne ted,mert baromi nagy péder!

2016. aug. 19. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
nem túlzottan... A feliratkozóinak a 99%-a kizárólag a külseje miatt iratkozott fel rá, különben 74 ezer helyett, lenne olyan 3-4 ezer feliratkozója, hiszen ha jobban megnézed egyik videója sem szól semmiről, kihívásokat meg kérdezz-felelekeket csinál, értékelhető vlogot vagy legalább egy rendes TAGet nem képes csinálni. Persze anno a Dósa Fannys videóját egy csomóan oltogatták, mert abban még nem mutatta az arcát és fiatal is volt, kislányos hanggal, pedig még talán az volt az egyetlen valamiről is szóló videója. Ráadásul szerintem nincs is tehetsége hozzá, összeszedetlenül beszél, elég buta és műveletlen is, bár ez nem csak rá jellemző. Külsőleg régen elég helyes volt, de ezzel a platinaszőke hajjal azt is elcseszte.
2016. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
+ (az előző vagyok) ha megnézed a kommenteket látszik, hogy 8-12 éves, kislányok nézik, van az a Summer Tag videója, a kommentekben csomóan írják hogy még általános iskolások, a legtöbb komment amit kap meg amúgy is mind ilyen szivecskézős, "de helyes vagy" jelleggel bír.
2016. aug. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nincs vele, így simán hordhatja egy lány ruháját.
2016. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Nekem nagyon szimpi Csabi. Szerintem nincs vele semmi baj, mindenki ilyen ma már.

Helyes srác, kicsit flegma a stílusa ami nekem bejön!❤❤❤❤❤

2016. aug. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Boldzer az egy meleg nokedli!!
2016. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem tudom, én régen Boldzista vagy mi voltam, most még már úgy megutáltam a gyereketxddd

Igen, tényleg a 11-12 éves lány korosztály nézi 90%-ban a külseje miatt, én is annyi voltam. Most 14 vagyok...

Ez a srác úgy megváltozott... Megváltozott a rossz irányba, iszik össze-vissza, szponzoros videói vannak, cigizik is, pedig mondta az egyik videójában, hogy "ne cigizzetek, a cigi káros"xddd

Aztán a másik meg a csatornája... Nincs normális tartalom, alig van videó, idióta kihívásokkal van tele a csatornája, meg az aktuális drámákkal... Pl rakott fel a Szabyest drámával kapcsolatban is egy videót, csak letörölte. De ott volt a kékbálnás videó is...

Szóval igen... Nekem nagyon nem szimpi, de persze mindenki maga dönti el, hogy milyen "minőségi videót" néz yt-on...

2018. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!