Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tömegpszichológia? (többi...

Ez tömegpszichológia? (többi lent)

Figyelt kérdés
Pl. most YouTube-n van ez a CoD: Infinite Warfare trailerje (jó 3 hónapos már) de akkor is, rengeteg dislike van rajta és egyre több lesz. No, én személyes véleményem szerint nem olyan nézhetetlen/utálatra méltó annyira mint ahogy látszik, csak ez a sok dislike valami olyasmit kelt ki benned hogy "másnak nem tetszik? nekem sem! nem akarok kilógni a sorból" nem valami ilyesmi? Ugyanez Justin Bieber "Baby"-vel... (nem, nem vagyok JB fan és nem is szeretem azt a számot) de azért nem hiszem hogy ennyi utálatot érdemelne... hogy vagytok ezzel?
2016. aug. 23. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a tömegnyomás
2016. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért van rajt sok dislike mert egy foskazán a játék...
2016. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én már több éve nem játszok PC-n (nem fejlesztettem), de nekem ami egyből feltűnt, hogy iszonyatos rókabőrnek tűnik az egész. Ezt tökéletesen prezentálják az utolsó képkockák. Gondoltam magamban: WTF? Ez a sorozat még mindig itt tart?

Viszont megnéztem a BF1 trailert is és komolyan elgondolkdtam azon, hogy gépet kéne fejlesztenem. Tökéletes témaválasztás a WW1. És mivel a kettő közötti kontraszt jelentős, nem véletlen, hogy sokan nem haboznak és egyből megy a dislike.

2016. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyi
2016. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb gamer ismerősömnek nagyok az elvárásai az új játékokkal kapcsolatban, A CoD pedig nagy széri, így még nagyobbak. Nem vagyok nagy játékos, évente 1-1 játékkal szoktam általában játszani és mivel gyenge a gépem, ezért régebbiekkel. De még laikus szemmel is 2-3 évvel ezelőttinek tűnik, szóval megértem a sok dislike-ot. Ráadásul most rémlik valami konkurens játék is. Ennek a dolognak jelen esetben nem a tömegpszichológiához van köze.
2016. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!