Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nem zavar ha egy lánynak...

Fiúk, nem zavar ha egy lánynak nincs egyénisége?

Figyelt kérdés
Bármilyen vélemény ebben a témában érdekel.

2016. aug. 24. 20:47
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
69%
ez mit jelent pontosan? téged zavar, ha egy fiúnak nincs? oké nekem talán van :D
2016. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
100%

Egyénisége mindenkinek van. Még nekem is.


22/F

2016. aug. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:

Hát ne legyen tömeg gyerek.

És nincs minden embernek egyénisége!

Szerinted az ilyen facebookon csücsőrítő lányoknak van?

2016. aug. 24. 21:05
 4/50 A kérdező kommentje:

Hát ez jelentheti, hogy extravagáns, más.

Van többféle stílusirányzat, ilyesmi lehet a hippis stílus, van aki felemás cipőket hord, raszta a haja, trottyos (pontos szót nem ismerek).......


A pasiknak nem megy el a kedve egy semmilyen (max csak szép, de semmi több) lánytól?

2016. aug. 24. 21:11
 5/50 anonim ***** válasza:
57%
Mi nem a lányt nézzük, hanem a pinát.
2016. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jönnék össze egy fészbukon pózoló olyan szájú lánnyal, aki úgy néz ki mint aki megnyerte a csalánevő világbajnokságot. De nem kell raszta haj, meg ilyen külsőségek. Egy átlagos, kedves, okos lány bőven tökéletes lenne nekem. Belül minden ember egyéniség (igaz hogy közhely de így van)
2016. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad,akkor nem kell "egyéniséget" magadra öltened.
2016. aug. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar. Egyszerűen akkor nem foglalkozok a lánnyal.

Van sok ilyen mindkét nemnél akiknek se hobbijuk se érdeklődési körük meg semmi. Rákérdezel mit szokott szabadidejében csinálni akkor még ő sem tudja. Természetesen új dologra nem nyitott. Az ilyennel mit lehet foglalkozni? Ott kell hagyni.

2016. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
De, csak nem kezdek vele kapcsolatot.
2016. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, és bocs,ha nem az én válaszom érdekel, de szerintem rosszul közelíted meg. Gondolom, tinédzser vagy. Akkoriban én is azt hittem, hogy a külsőben, az öltözködésben megnyilvánul az, van-e egyéniséged. persze, nem a csücsörítő csajok mellett érvelek, de valakinek lehetnek nagyon érdekes hobbijai, érdeklődési körei extrább megjelenés nélkül, sőt, nagyon sok csini lány van, akiből ki e néznéd, micsoda metál zenéket hallgatnak.
2016. aug. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!