Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Ha a srác aki tetszik,...

Fiuk! Ha a srác aki tetszik, és elég jóban vagyunk. Ha pl. azt mondom neki hogy pár fiúval elmentem bulizni? Az hogy hat rá? Mármint rád hogy hatna? Eltántorítana, vagy féltékeny lennél? Vagy tennél valamit?

Figyelt kérdés
2016. aug. 24. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Bukkake party?



Amúgy engem kicsit megperzselne, de nem tántorítana el, ha jóban lennénk.

2016. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretem a csajt, vagy szerelmes vagyok belé, akkor féltékeny lennék, másképp nem foglalkoznék vele. Ha ő is tudja, hogy mit érzek, és hasonlóképpen érez, majd elmegy buliba más fiúkkal, akkor hogy bízhatnék meg benne? Mármint mi értelme lenne elkezdeni a kapcsolatot?
2016. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
...meeeehcsoda egy ordas....
2016. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rám úgy hatna hogy más fiúkkal jól érzed magad, biztos közel kerülsz hozzájuk meg huncut dolgokat csinálsz velük a bulin. Nem örülnék neki az biztos.
2016. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerinted?? Te örülnél neki ha 6 lánnyal bulizna a fiu és te csak úgy ott vagy pluszba?
2016. aug. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a lány, egyáltalán nem hatná rám, ergo le se szarnám, csináljon azt amit akar.
2016. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rám úgy, hogy én ettől biztos nem akarnék soha semmit...

1 lány pár fiúval? Micsoda kapcsolat lenne ebből, ha ennyi fiú haverja van akikkel el is jár :D pfú de nem kéne...

2016. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én barátnőmnek több fiú barátja van mint lány mert a lányok szemetebbek szerinte. Nekem ellenkezőleg volt több volt a lány barátom mint fiú. Ez van én leszartam ő is leszarja. A kölcsönös bizalom a lényeg. De ha azt látom hogy srácokkal jár bulizni ja lenézem ugyen ez fordítva is igaz. Meg kel ismerni a másikat utána ítélkezni. 24/Fiaskó
2016. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!