Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mitől lesz valakib...

Szerintetek mitől lesz valakiből férfi?

Figyelt kérdés
26 vagyok, későn érő típus és nagyon foglalkoztat mostanában a kérdés.

2016. aug. 26. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
3%
Amikor kino a futykos
2016. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Érett nőktől vagy férfiaktól is olvashatnék választ? Szánalmas ahogy próbáltok trollkodni. :)
2016. aug. 26. 11:16
 3/6 aszlan válasza:
0%
Dolgoz tanulj meg minel töb szakmát jo ha mindenhez érttel a nik nem szeretik ha mindenbe szakembert kel hivni.és legy besculetes talpra esset .
2016. aug. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ha képes vagy felelősséget vállalni a tetteidért, ha képes vagy önálló lenni, ha vannak céljaid, teszel értük!

nem másoktól várod a megoldást, hanem te oldod meg a problémáidat! és nem homokba dugod a fejed!


23F

2016. aug. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Ez ugyanolyan hüje kérdés, mint az, hogy mitől nő egy nő, vagy hogy hogyan legyek nő.

Erre nem lehet normális választ adni, mert valaki vagy férfi tetőtől talpig, vagy nem az. Kicsit olyan, mint a humorérzék, hogy ha van, jó, ha nincs, akkor ne erőltesd, mert nem lesz jó vége.


Férfi... jó, jó, de hát milyen férfi? Mert ebből is van bőven választék. Érzékeny, agresszív, határozott, gyengéd, gondoskodó, apatípus, fenséges, akaratos, tajparaszt, átlagos, közönséges, stb...?



Ha csajozási kérdést csinálsz a dologból, akkor sokkal egyszerűbb, csak fordítsd meg. A barátnőd mindig érezze magát melletted nőnek. És akkor nem lesz kérdés nála, hogy férfi vagy-e.

2016. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is kiakadok néha csupa hülyegyerek nézi ezt az oldalt..
2016. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!