Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a családommal?...

Mit csináljak a családommal? KÉRLEK OLVASD EL!

Figyelt kérdés

Mit csináljak a családommal?elmesélem a történetem:


Űgye anyám összejött egy férfival most ezlesz a neve:"Feri"

Ügye anyám ferit elhagyta "pistiért"

de ügye pisti román szval anyám szülei megtiltották hogy vele legyen ezért vissza ment ferihez, de pistitöl lett 2 gyereke.

Az eggyik gyerek én vagyok mésik öcsém "peti"

Feritöl is lett egy lánya a, növérem

Ügye a a feri vagyis a nevelöapám folyton veszekedett anyámmal még mindig,(és és azért nemválnak el anyámék mert nincs pénzünk házra)de anyám talált magának megint uj pasit "lacit"

Lacival hetente összevesznek és ha összevesznek nem lehet anyámhoz szolni mert idegbajos...

Nevelőapám meg folyton belémköt ahol lehet..

Növérem folyton ezt mondja nekem "köcsög román.stbbb..."

Öcsém folyton hazudozik rolam a nevelöapámnak mert benyalta magát hozzá és a nevelöapám is az öcsémhez

,ügye felköltöztünk anyám szüleihez mert (én, anyám,öcsém, növérem nemjött) anyám kedves velem kivéve mikor összeveszik a pajával..

Na ügye a mamámnál nem maradhattunk mert a hitel miatt nem mehettem ki én meg öcsém a házbol(3 gyerekre kaptunk hitelt) szval ezért nem válnak el anyámék mert nincs pénzünk de apám meg nem megy el....szval igy kell élnem, de már hozzá szoktam, de igy pl.. videozni akarnák mert van youtube csatornám, de nemtudok mert folyton ezmegy...apám elveszi a routert ha összeveszik anyámmal mert azt mondja "én vettem szoval ezt elveszem" stb.. ja arrol ne is beszéljünk hogy mennyire káromkodnak,ja igen énis káromkodok mert eltanultam és én 13 éves vagyok öcsém 10 növérem 16. szóval ez a történetem válaszba kérnék titeket mondjátok meg mit csináljak h eltudjak innen a faszba menni ja amugy most leszek 7.-ikes



2016. aug. 30. 01:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ne a faxba menjél hanem családsegítőhöz, suliban érdeklődj olyan tanárnál akiben megbízol.
2016. aug. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hú basszus, hát tanuljál, mint a szar, ez az egyetlen kitörési lehetőséged ebből a pöcegödörből
2016. aug. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a gond h kb régen nem törödtek kiskoromba a szülei velem és nagyon rorsszvoltam az iskolába szinte kiisrugtak, szval most tértem észhez h nem kellet volna ugyviselkedni szoval nincs ilyen tanárom, de azon gondolkodtam h kollágiumba elmegyek majd 8.-ik után, szerintetek az jo megoldás lenne? csak addig türnöm kell..
2016. aug. 30. 02:01
 4/12 A kérdező kommentje:
nem is törödtek velem* szinte majdnem kirugtak a sulibol*
2016. aug. 30. 02:02
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye ügye


ÜGYE = UGYE


Ügye?!

2016. aug. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

És ha nem engednek koliba? Ráadásul arra még egy évet kell várnod.

Ha komolyan ez a gondod,akkor családsegítő mindenképp. Vagy ha úgy van,akkor a gyámügyön is elmesélheted ezt. Talán hamarabb tudnak lépni ez ügyben.

2016. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy az ügye az valakinek az ügye, s nem az ugye?


13 évesen TANULNI kell mint az állat és az első adandó alkalommal otthagyni ezt a pöcegödröt!

2016. aug. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7


"Ugye tudod, hogy az ügye az valakinek az ügye, s nem az ugye?"

UGYE tudod, hogy a helyesírásunkban nincs "ügye"?



"13 évesen TANULNI kell mint az állat és az első adandó alkalommal otthagyni ezt a pöcegödröt!"


13 évesen tanulni, mint az állat?! Ne haragudj, de az általános iskola az gyerekjáték, mi lesz vele középsuliban?

2016. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ezt az ugye-ügye témát hadjuk, elengednek koliba azzal nincs baj,max apám nem de anyám megengedi akkor elmegyek,apámat leszarom..
2016. aug. 30. 13:14
 10/12 anonim ***** válasza:
Ivós játék, ahányszor írt, hogy ügye-t, annyiszor egy feles!
2016. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!