Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudnatok segiteni?

Tudnatok segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eloszor is koszonom mindenkinek aki elolvassa,es tenyleg tud rá normalisan valaszolni.

Az a helyzet, hogy 19 eves fiu vagyok. A baratnom 16 eves. A hatulutoje az hogy Ő roma szarmazasu. Majus 21.-e ota vagyok vele egyutt,es anyumnak most mondtam el. Hozza kell tennem,hogy anyam eleg rasszista jellem,tehat olyan dolgokat mondott ami engem teljesen padlora vagott,es kb most jelen helyzetbe egy lelki nyomorek vagyok,hiaba SZERETEM a baratnomet! A csattano:a lány orokbefogadott. 4 eves koratol FEHER szuloknel nevelekdett, teljesen normalis. Nincs mind a 10 ujjan mukorom, nem hord 600as karika fulbevalokat, nem kopkod mint egy 8. Kerulet igazi cigany stb stb...visszahuzodo,normalis,es tenyleg csak uugy mutatkozik ez meg benne, hogy sötét a bőre. en s szuleivel(nevelo szuleivel) nagyon jol kijovok,szeretek ott lenni, szeretnek engem es a lannyal is minden happy. Ragaszkodik hozzam,mert egy csopp szeretre vagyik azok utan,hogy őt anno kidobták. Jelen pillanatban en attol felek, hogy anyam -50%-al fog engem "utalni" lenezni, nem tamogatni eletben, mert tenyleg higgyjetek el hogy kepes rá. Anno a noveremet is kidobta itthonrol....(de őt nem ilyen miatt) tudnatok valamit errol mondani? Koszonom szepen hogy vegig olvastatok :(



2016. szept. 1. 22:31
 1/2 anonim válasza:

Én megmondanám anyukádnak hogy "Anya, nézd, szeretem ezt a lányt, és vele szeretnék lenni, kérlek ne piszkálj emiatt. Én vele vagyok boldog, ne rontsd el ezt kérlek és ne mondj semmit addig amíg jobban meg nem ismered, ő más mint a többi."

És mellé elmondanám amit most te itt leírtál hogy kidobták, árva volt, és FEHÉR szülők nevelték fel (ha ez ennyire lényeges).

2016. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 thuesday ***** válasza:

A komolyabb rasszista gondolkodású embereket nem lehet meggyõzni, hogy akiket utál nem mind egy bekezdésnyi tulandonság. Ha anyud tényleg annyira lenézi mert roma származású akkor kapcsold össze õket. De ne a szó szoros értelmében... Vonnd õket közös témába (pld a barátnõd sütögetni tanul, anyud ugyanez VAGY ért a sütéshez.) ha van közös téma, hosszabb és õszintébb a beszélgetés.

Az, hogy a lánynak mi a háttere nem kell kikiabálni. Ne azzal próbáld belopatni anyud szívébe, hogy "de õt fehérek nevelték"


Ha meg édesanyád képes azért elküldeni melegebb éghajlatra, akkor úgy járt(bocsi de ezt nem lehet máshogy megfogalmazni). Ha õ így áll a saját gyermekéhez(ugye neked még tesód is van) akkor miután kiutált, mert szeretsz valakit és kiállsz érte akkor majd rájön hogy mégse lehet olyan rossz az a lány.

2016. szept. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!