Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon fura vagyok, vagy ez...

Nagyon fura vagyok, vagy ez valakinek bejön? :/

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, külsőleg kicsit sem átlagos. Hosszú (hátközépen túl érő) vörös hajam van, és nagyon enyhén szeplős arcom. 158 cm magas vagyok. Rengeeg karkötőt és karszalagot hordok a csuklómon, mert így érzem jól magam, és ez tetszik. Néha van rajtam nyaklánc is, de általában a karomon van a legtöbb ékszer. Farmerben, pólóban és tornacipőben járok suliba, meg persze rengeteg ékszerrel. Sokat olvasok, és néha szeretek egyedül lenni. Sokan mondják rám, hogy fura vagyok, de cuki. Hallottam már olyat is, hogy személyiségileg és külsőleg is olyan vagyok, mint a Harry Potterből Luna Lovegood, csak vörös hajjal.

Ti barátkoznátok/akár járnátok egy ilyen külsejű lánnyal?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2016. szept. 1. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2016. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Nem, soha nem barátkoznék olyan lánnyal, aki 3-nál több karszalagot hord...

Komolyanmár, ennyire nem lehetsz felszínes, a jó ég áldon meg! RÓLAD semmit nem tudtunk meg, csak azt, hogy karkötőket hordasz és hasonlítasz egy kitalált karakterre...

Booorzasztó. Na de kitartás, nem leszl örökre kiskamasz, ez is elmúlik, és még normális életed is lehet.

2016. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem fura a rengeteg karkötő, karszalag, ékszer.

De ettől még lehetsz jófej, szóval nem ezen múlna, hogy barátkozunk-e.

2016. szept. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
A furcsaság nem itt kezdődik, most biztos megsértettem a pici lelked, hogy nem vagy különleges, de csak fel vagy turbózva karkötőkkel... Épp ma láttam egy punk bandát az utcán, én inkább elvetemültnek gondoltam a fakó ciklámenkék tarajával, de ez sem volt furcsa, ugyanis vannak stílusok.
2016. szept. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Tuti vagdosod magad, azért hordasz ennyi karkötőt. Lunára meg nem hasonlítasz, csak beképzeled.
2016. szept. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Átlagos tinilány vagy. A hajad azért megnézném, hogy tényleg olyan hosszú e :D
2016. szept. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebbe semmi fura, kamasz vagy és kész. A fiúk miatt meg ne aggódj, azok jönnek majd előbb utóbb úgy is.
2016. szept. 2. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Firedoom ***** válasza:
Luna a feher haju lany ugye? Akkor persze, hogy bejon! Az utolso reszeket mar csak miatta neztem meg xD amugy a voros haj szinten nagyon sokaknal + pont. Szerintem ne aggodj.
2016. szept. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!