Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért öltöznek a jó csajok...

Miért öltöznek a jó csajok kihívóan, k. -ásan?

Figyelt kérdés
Ezzel arra hívva fel a figyelmet, nem mindíg azét akit érdekel, inkább nagy többségben nem a potenciális partnerét, hogy d g j + ! Aztán meg be mer sértődni, ha bepróbálkoznak nala.Valoszinűleg már nincsen szükségük ujabb partnerre, van bőven elég. Inkább visszafogottabban kellene kinézniük és átengedni a terepet annak, akinek nagyobb szüksége lenne rá, hogy kihívóan öltözködjön.
2016. szept. 2. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szabad emberek. Nem csak a párosodni vágyók pucérkodhatnak.
2016. szept. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Látom szabad országban élünk, ezért vannak itt a migransok is, mindent szabad!
2016. szept. 2. 20:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert semmi más értékelhető tulajdonságuk sincs ami megfognà a pasikat. Így hàt maradt a cici-popó mutogatás.

Hiába néznek ki jól ha olyan hülyék mint a tök.

2016. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak k.-san oltoznek, azok is. Csak dragak.
2016. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen,de ha rájuk írsz a neten b. s z nak válaszolni, pedig Neked van ilyen jó tuladonságod, ami kiegészítené, de mégsem irnak.
2016. szept. 2. 20:27
 6/15 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy hassanak rád.
2016. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs rá "szüksége" hogy kihívóan öltözzön. Viszont aki élvezi a figyelmet, az hajlamos túllőni a célon. Én azt nem értem inkább, hogy az apja-anyja miért nem tanítja meg mindenkinek, hogy van az elegáns és szexi, meg van a kihívó-közönséges, és az utóbbi stílust inkább csak szexmunkásoknak való.
2016. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Boldogabbak lennétek, ha ezt mind leszarnátok.
2016. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
"Miért öltöznek a jó csajok kihívóan, k. -ásan?" Kérdéstöl azért nagyon gyorsan eljutottál:"A kérdező kommentje:Látom szabad országban élünk, ezért vannak itt a migransok is, mindent szabad!" Vagyis a migránsozásig. Neked már mindenröl az jut az eszedbe? (Moricka azért jobban érthetö és emberibb!)
2016. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Ez az állításod nem teljesen igaz. Én jó csajnak számítok, mégse öltözködök kihívóan, főleg azért mert úgy gondolom, hogy nem utcára való viselet. Még így is ha farmer-póló szettben vagyok akkor is felfigyelnek rám. Semmi szükségem a még nagyobb magamutogatásra.


Egy példa: Van egy barátnőm, legutóbb mikor buliztunk ő felvett ilyen ócska nejlon ruhát amiből épp csak a segge nem látszott ki. A fiúknak nyilván tetszett, de nem hinném, hogy azért mert olyan nagyon csinos lett volna.

Nekem van egy nagyon szép nyári ruhám(fehér alapon narancssárga virágmintás). Kb térdig ér az alja, de a felső része is úgy van megcsinálva, hogy nincs dekoltázsa. Amikor abban sétáltam az utcán csomóan visszafordultak, biciklis rám csengetett meg ilyenek.


Szerintem a kisugárzás és egy tényleg csinos ruha többet ér, mint a magamutogatás. Tapasztalataim szerint ez sokkal jobban bejön a fiúknál.

Sajnos ennek ellenére is sok olyan férfivel hozott össze a sors, akik csak meg akartak d*gni.


Lényegében mindig lesznek férfiak, akik csak megd*gni akarják a lányokat, de olyan lányok is lesznek mindig, akik p*csásan öltözködnek.

2016. szept. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!