Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért éreznek késztetést...

A nők miért éreznek késztetést, hogy profi testépítők legyenek?

Figyelt kérdés

[link]

Képtelen vagyok elhinni, hogy van olyan ember akinek ez tetszik.

A férfiakat még meg is értem, mert náluk sokkal inkább jellemző bármiféle p***méregetés (mondjuk én sosem szeretnék úgy kinézni), de képtelen vagyok megérteni, hogy egy nő miért űzi profi szinten a testépítést. A lazább fitnesz alkat még nagyjából elmegy ( [link] ), bár számomra az igazi nő mintaképét mindig a körte alakú enyhén husis Kate Upton kaliberű nők fogják megtestesíteni (persze ez szubjektív). [link]



2016. szept. 4. 01:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
Fogalmam sincs. Én eleve semmilyen sportra nem érzek késztetést, és nem is csinálok ilyesmit.
2016. szept. 4. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
A kérdésednek kb annyi értelme van, mintha megkérdeznéd, hogy bizonyos emberek miért szeretik a vaníliás fagyit, amikor neked a csokis a kedvenced és szerinted az a legfinomabb.
2016. szept. 4. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Az első képen levő nők nekem se jönnek be. :/ Szemernyi nőiesség sincs bennük.
2016. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Nincsenek kibékülve a nőiségükkel,ezért próbálnak átkonvertálódni férfivá. Vagy feltűnési viszketegek ,és ezzel az alkattal kitűnhetnek az átlagból. Megvan rájuk is a felvevőpiac,sok férfinak bejönnek ezek a nők is.
2016. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem az ilyen férfiak ugynaúgy nem tetszenek. A férfiak miért éreznek késztetést, hogy azt csináljanak a testükkel, amit akarnak?


Múltkor vettem egy mályva színű blúzt, szerintem nagyon jól állt, anyukám szerint ocsmány. Ő nem értette, miért veszem meg én viszont késztetést éreztem rá, mert nekem nagyon tetszett és mert meg is tehettem, hogy megvegyem.


Az ember ilyen. Érző, gondolkodó lény. A testeddel azt teszel, amit szeretnél. Van, aki dohányzik és rombolja vagy, aki csirkét eszik rizzsel hónapokig és szétgyúrja. Kinek mi tetszik. Tudom, hogy hihetetlen, de ezeknek a nőknek és számos más embernek ez a látvány szép és tetszetős.


Ui: Nem tudom, hogyan bírja bárki megenni a nyers paradicsomot. A puszta gondolattól hányingerem van.

2016. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%

Tessék, én meg csak nyersen szeretem a paradicsomot. Ha már bele van csapva a lecsóba, ketchupba, paradicsomlevesbe, töltött paprikába, szét van cukrozva, fűszerezve, főzve, akkor már nekem fúj. Simán összeveszhetnék ezen olyannal, aki meg nyersen nem szereti, de minek? A legnagyobb hülyeség lenne.

Ízlésen a legnagyobb hülyeség vitatkozni. Megváltoztatni úgyse tudod a másikat, hasznod sem származna belőle, esetleg megsérteni tudod, ha mondjuk lefitymálod a testét vagy az öltözködését, az meg kinek jó?

2016. szept. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Én is nyersen szeretem a paradicsomot. :D
2016. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodj meg, kérdező, a nők többsége el van hízva, a legtöbb nő nem akar profi testépítő lenni, még az sem, aki rendszeresen sportol, az, aki profi testépítői babérokra tör nőként, csak egy szűk réteg.
2016. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
21%

Tényleg el lenne hízva a nők többsége? Van erről valami statisztika? Nekem nem úgy tűnik a környezetemben, sőtt, de most ez érdekelne.


Ui: Aki nyersen eszi a paradicsomot az egy szörnyeteg. :D /csak vicceltem/

2016. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 MZ.per.X ***** válasza:
75%

Én meg pont fordítva vagyok a paradicsommal, nyersen nem vagyok oda érte, de karikaként pizzán, szendvicsen, vagy levesként, szószként kifejezetten imádom. :D


Amúgy a kérdésre válaszolva:

1. Ezek szerint csak van akinek tetszik, mert ezrek csinálják. De ugyanennyi erővel szerintem semmivel nem szebb egy 40 kilós csontkollekció, sem egy tunya, kövér lány, mégis van aki azt szereti.

2. A "p..csméregetés" messze nem csak a férfiakra jellemző, sőt. A nők is legalább annyira versengenek egymással a mindennapi életben, ha nem jobban.

3. A testépítés is egy sport. Most ez olyan, mintha abba kötnél bele, hogy egy futó vékony, szálkás, egy focistának vastag a vádlija, egy úszónak meg széles a háta.

4. Attól hogy neked X dolog tetszik, hagy legyen már a világ többi 7 milliárd emberének más véleménye.

2016. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!