Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám elejét venni...

Hogyan tudnám elejét venni annak, hogy egy jó csajt látva elmosolyodjak/vigyorogjak?

Figyelt kérdés

A szép csajokra rá sem merek nézni, mert nehezen tudom kontrollálni az érzéseimet és van egy olyan h***e szokásom, hogy ha összenézek velük, elmosolyodok. Főleg az egyik csaj esetében, akit néha szoktam látni a buszon (írtó dögös) és hosszas keresgélés után megtaláltam a fb profilját (gondoltam én), amit gyakran csekkoltam, de közben kiderült, hogy nem is ő van azon az adatlapon csak összetévesztettem egy másik lánnyal, annyira hasonlóan néznek ki. És most már minden egyes alkalommal, amikor meglátom, erre gondolok és elfog a röhögés, hogy mekkora idióta h***e vagyok. :D

Hogyan tudnám ezt a szituációt kezelni. Alapvetően elő tudom venni a pókerarcot, de a szép csajok annyira tudnak vizuálisan manipulálni, hogy képtelen vagyok az érzelmeimet kontrollálni. Van rajtam kívül ehhez hasonló problémával küzdő férfi?



2016. szept. 10. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi baj, ha szép lányokra rámosolyogsz.. :)
2016. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt! Sok esetben előnyös is
2016. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hű, ha minden férfinak az lenne a legnagyobb hibája, hogy rám mosolyog a buszon... Más egyéb dolgokban tökéletes vagy, hogy ezen problémázol? Mert akkor megadom a számom, vagy valami :D
2016. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért mosolyognál, mit tettek le amiért te 43ezer izom szálat mozgatsz meg az arcodban? csak azért mert jól néznek ki..?
2016. szept. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Míg másokból instant merevedést vált ki egy szép csaj látványa, addig én elmosolyodok, főleg az ilyen kiscsajos kinézetű magabiztos, vidám lányok hatására: [link]

[link]

[link]

Ez a reakció inkább szánalmas hatással bír, mert egyébként egy gyerekes kinézetű/testalkatú pasi vagyok és ilyenkor nagyon cikinek érzem magamat. Mintha egy nyikhaj vérpistike lennék, aki most lát először csajt és vigyorok, mint egy h****gyerek. Ha alfahím pasi lennék, természetesen nem foglalkoznék ezzel a reakcióval, de így nem tudom, hogy az adott csaj vajon mit gondolhat rólam abban a pillanatban.

2016. szept. 11. 00:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!