Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok többségének miért a...

A lányok többségének miért a rövid haj jön be egy fiún?

Figyelt kérdés

Korábban láttam ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__80921..

Gondoltam puszta kíváncsiságból megkérdezem fordítva.


2016. szept. 11. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jobban bejön. Sokkal helyesebb rövid hajjal egy fiú. A hosszú haj nem az én stílusom.
2016. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én nem ítélem el a hosszú hajó fiúkat, de szerintem előnyösebb lehet a rövid haj.
2016. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem kellettem a nőknek sem hosszú hajjal, sem röviddel, úgyhogy nem gondolom, hogy ez olyan sokat nyomna a latba.
2016. szept. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
az a vicc mikor rövid hajam volt 1 csajnak se kelletem mikor meg hosszú lett rögtön jöttek
2016. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a rövid haj jön be jobban, hanem az ápoltság. Nekem pl. tetszik a hosszú is, de kevés férfit ismerek, aki ápolja is a hosszú haját, az össze többi hajat se mosna heti egynél többször, mert úristen az b..u..zis, aztán a zsíros loboncát azzal igazolja, hogy a rockerek ma már nem menők.
2016. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Sok lány tőlem kért hajápolási tanácsokat... :D Mindig rendesen gondoztam a hajamat, hátközépig ért, dús volt, hullámos, vastagszálú. Csak a rohadt seborrhea örökre elvékonyította a hajamat, oda lett a hajkoronám. :( Az egyetlen jól kinéző dolog volt rajtam, ez a k***a élet jól kicseszett velem...
2016. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!