Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismerős a szitu valakinek,...

Ismerős a szitu valakinek, hogy rosszul érzi magát, ha pénzt kell kiadnia, vagy ha pl egy bizonyos x összegnél többet ad ki valamire (akár kajára pl)?

Figyelt kérdés

2016. szept. 13. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ma pont volt ilyen, utazással kapcsolatos. Kórházba mentem busszal egy vizsgálatra, amire időpontom volt. Odafelé egy járattal, átszállással megúsztam, de visszafelé nem ment már aznap az a busz, így kerülnöm kellett és háromszor annyit csengetnem, pedig csak egyszer kellett átszállnom.

Azt a pénzt nagyon sajnáltam.

2016. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Izabella220 válasza:
Az ember szeret tervezetten èlni,költeni de mindig közbejön valami váratlan dolog.Nekem pl 90000 ezerbe volt most a kocsim az ideg megevett de muszáj megoldani mert arra is szüksèg van.Hiába sajnáltam rá.
2016. szept. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos én sem vagyok olyan helyzetben, h bármit megengedhetek magamnak. Sokkal nehezebb volt egyetemista koromban, amikor választanom kellett korgó has és könyv között.
2016. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egészséges dolog sajnálni ha nem tervezted de ha mindent csak ingyen szeretnèl es ugy sajnàlod rà akkor az beteges.
2016. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!