Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy megállok a...

Lehetséges, hogy megállok a növésben?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és 170 cm. Nemigazán szeretnék többet nőni, mert szerintem ez még pont ideális magasság, de még ez is túl magas. Hallottam már olyat, hogy ilyen korban megálltak a növésben. Egy év alatt 2 centit nőttem, ami tudtommal nem sok. 2 év alatt meg 5-öt, vagyis 11 évesen 165 cm voltam. Anyukám 178 cm magas, apa meg 183. Van esély rá, hogy én nem leszek annyi, és megállok a növésben?

2016. szept. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Mégis miért szeretnél megállni a növekedésben? Teljesen ellentétes a józan ésszel. Rengeteg előnyöd fog származni belőle a jövőben. Hidd el. Én is ennyi vagyok 23 évesen, de nekem így pokoli az életem és szívesen lennék legalább 10 centivel magasabb, de sajnos így alakult. :(

Amúgy valószínű, hogy még pár centit nőni fogsz, de ne izgulj emiatt.

2016. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és ez nem kívánságműsor, mert genetikailag. Persze ha őrült lennék, akkor megemlíteném, hogy a cigi/alkohol/stressz/drog/nemalvás/vegaéletmód mind mind gátolja a növekedést, de vedd úgy, hogy ezt nem is írtam. :)
2016. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*mert genetikailag előre meghatározott. ez lemaradt a végéről
2016. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor 4-5 évig még nőni fogsz, ha fiú, akkor 20 éves korodig kb. Szerintem még 8-10 centit biztos nősz.
2016. szept. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Egyébként a nagyszüleim egyáltalán nem magasak, és csak remélem, hogy valamilyen gén belém is szorult tőlük.
2016. szept. 16. 21:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor se problémázz ezen! Az elsők között vennének fel ha esetleg tervezed a modellkedést, szép hosszú combjaid lesznek és így is akad majd elég pasi, akivel lehet majd kapcsolatod. Ti csajok úgy is általában csak +180 felett kerestek pasit magatoknak, akkor meg miért nem mindegy, hogy 170 vagy 176 leszel? Ne parázz ezen!
2016. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát, az a 6 centi mondjuk nem számítana sokat:) Egyébként régen szerettem volna modell lenni, de most már nem foglalkoztat annyira a dolog, de még ki tudja?
2016. szept. 16. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!