Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kaliforniai személyiségtesztet...

Kaliforniai személyiségtesztet tudok valahol kitölteni az interneten?

Figyelt kérdés
2016. szept. 17. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szemelyisegtesztet? Hogy erted? Mire kell? Kicsit bovebben, mert fogalmam sincs, hogy mit szeretnel, es igy segiteni sem tudok.
2016. szept. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

480 kérdést tartalmazó személyiségteszt.

Csak érdekel, hogy milyen, hallottam róla, kipróbálnám, milyen képet kapok magamról.

2016. szept. 25. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ilyen, hogy kaliforniai, ilyen szerintem nincs. Legfeljebb Kaliforniaban allitottak ossze egy kerdessort, de attol meg nincs alaszkai vagy new yorki vagy floridai szemelyisegteszt.

Amit talaltam, 480 kerdes, az sokkal inkabb pszichiatriai noverkepzes, amit nem tudsz kitolteni, mert ez egy tankonyv, es nem annyira szemelyisegteszt.

Honnan vetted azt, hogy ilyen letezik? Miert nem ott keresed, ahol hallottad ezt? Vagy, olvastal valamit angolul es felreforditottad magadnak?

Itt a link, e-book, elvileg ingyenes (de mondom, ez egy tankonyv, nem szemelyisegteszt


[link]

2016. szept. 26. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2016. szept. 26. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!