Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amióta nem gyúrok folyamat...

Amióta nem gyúrok folyamat cseszegetnek, hogyan tudnám levakarni magamról őket?

Figyelt kérdés

Régen, vagyis hát nem annyira régen elég komolyan edzettem kb 3,5-4 évig tényleg komoly eredményeket értem el viszonylag kevés energia befektetéssel ami elég ritka ebben a sportban, versenyeken is jártam stb. De nem is ez a lényeg ,hanem egyszer csak úgy láttam hogy ez nem okoz nekem igazából örömet sőt lehet igazából csak komplexusból csinálom.


Sokkal több barátnő lehetőségem volt akkor mint most..most is van ,de azért megjegyzik néha hogy hogyan fogytál le ennyire, miért nem edzel nagyon jól állt stb ami viszont elég szar érzés. Nagyon sok irigyem volt akik abban a pillanatban ahogy abba hagytam az edzést a mai napig "lenéznek" meg örültek ,hogy befejezem mert így ők labdába tudnak rúgni. Tehát lényegében egy ilyen exisztencia esésen mentem át , de tényleg nem véletlenül hagytam abban nem szerettem csinálni, viszont jó volt az ahogy kinéztem. De azóta folyamatosan , és ez már 2 éve volt kapok az áldást hogy miért hagytam abba stb egyedül a családom örül neki ,hogy végre befejeztem. A csajoki is mondják , hogy amúgy tökre helyes vagyok tehát ezzel sincs olyan nagy probléma...csak az zavar, hogy úgy tekintenek rám mint egy elfelejtett tárgya vagy nem is tudom ,hogy mondjam ezt :/ szerintetek érdemes velük foglalkozni? Más már volt hasonló helyzetben hogyan viselkedett? 24f


2016. szept. 18. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress valami mást, amiben kiemelkedően jó vagy, problem solved.
2016. szept. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudsz mit tenni a dologgal. Igazából megtapasztaltad, hogy az emberek többsége milyen felszínes és mennyit számít közöttük, hogy mit tudsz felmutatni vagy milyen a külsőd.

Amit tehetsz, hogy megpróbálod magad normálisabb emberekkel körülvenni.

2016. szept. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne is foglalkozz velük. Légy olyan amilyen szeretnél lenni, ez a legfontosabb. Ha megkérdezik mondd el nekik, hogy te így érzed jól magad a bőrödben, másnak ehhez semmi köze. Ha látni fogják rajtad, hogy elégedett vagy magaddal és lepereg rólad az egész, akkor idővel abbahagyják :)
2016. szept. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a személyiséged nem elég stabil,ezért kell hozzá neked egy kapaszkodó egy mankó,ami jelen esetben egy izmos testfelépítés.

A jó hír hogy minél több dologban teszel le felmutathatót,annál stabilabb és kizökkenthetetlenebb lesz a személyiséged és annál kisebb lesz benned a megfelelési kényszer.

Egyébként velem pont fordítva volt ez.Amíg kondiztam addig kb a szociális életem nulla volt.Ott voltam adonisz testtel begubózva.Aztán jött egy bulizós 3-4 év,ami közben az izomzat nagy része lement,piáztam,buliztam és legalább heti 2 csajt csíptem fel és dugtam meg.Szóval a testfelépítés semmit sem jelent.Legfeljebb annyiban fontos,hogy ne legyél törpe.

2016. szept. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó na, hát kb dettó így jártam én is. Szerintem nálam ez a kisebbségi komplexusból fakadt mármint ez a cselekvés, és tényleg nem valami stabil önmagában a személyiségem azért próbáltam azzal megerősíteni , hogy abba hagyom. Amúgy köszönöm a válaszokat hasznosak , és segítenek is:)
2016. szept. 18. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!