Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Veletek is meg szokott történn...

Veletek is meg szokott történni, hogy valakivel beszélgettek, és egyszerűen annyira nem érdekel, hogy mit mond, hogy szinte kizárjátok a másik hangját és elkalandozik a gondolatotok? Vagy mindig jó hallgatóság vagytok?

Figyelt kérdés
2016. szept. 20. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a matektanár számít.. Akkor volt. :D
2016. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, egyik osztálytársamal olyan sokat meg gyorsan és hadarva beszél hogy csak őt néztem és egy idő után nem értettem miröl is van szó :D és kérdezett tőlem valamit hogy "én szerintem?" és nemtudtam rá neki rendesen válaszolni :D

csak annyit mondtam hogy én szerintem is :DD

2016. szept. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van egy barátom aki órákig képes unalmas dolgokat még unalmasabban mesélni. Hogy mit reggelizett, hogy kente meg a kenyeret, milyen szögbe fordította a tányért, hány és milyen lépésekkel jutott el a konyhába és mire kellett odafigyelnie. Ilyenkor csak csendben maradok és nézelődök, majd mikor egy pillanatra befejezi annyit mondok hogy "Aha". Évek óta hiszi azt hogy minden szavát végighallgatom.
2016. szept. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ miről van szó, és kivel beszélgetek.

Ha olyanról van szó akinek a közelébe akarok kerülni akkor nagyon nagyon jó hallgatóság vagyok és csak rá figyelek, a meg csak a haverom beszél valami hülyeségről akkor elkalandozok.

2016. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy beszélgetek valakivel, vagy hogy valaki beszél hozzám. Előbbi esetben remek, figyelmes hallgatóság vagyok; utóbbiban meg sem hallom, amit az illető mond, mert egyáltalán nem érdekel.
2016. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!