Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fognak a szemtelen...

Mikor fognak a szemtelen taxisok megváltozni? Nem gondolnak bele abba mennyit ártanak az országunknak hogy így lehúzzák a külföldieket is?

Figyelt kérdés

Biztos ti is hallottatok régről vagy mostanában, vagy éppen tapasztaltátok hogy a taxisok mennyire lehúzzák az embert.


Egyik itt tanuló külföldi ismerősöm szülei jöttek látogatóba meglepetésként, és Ferihegytől a belvárosig (V. kerületig) 24 ezer forintot kértek el! Szerintem ez felháborító...és mint kiderült rendes taxis volt, nem "hiéna", csak kihasználta hogy külföldi az utas.


2016. szept. 24. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
adott róla számlát?
2016. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, de egy 50 forintos Tescos kupont igen :D
2016. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még kb 10-15 év De nem kizárt hogy előbb.


[link]

2016. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ilyen sajnos mindig lesz. Nem csak taxis, bárki. Önvezető autóba meg nem ülnék. Arról nem is beszélve, hogy munkahelyteremtés stb, de az önvezetők bevetése taxik helyett kapásból vagy 10ezer embert (taxist) tenne utcára. És akkor a buszokról, vonatokról nem is beszéltünk.

Nekem sosincs bőr a pofámon többet lehúzni bárkiről is, mint amennyibe kerül a fuvar. Óra bekapcs, és amennyit kiír a végén, azt elkérem. Ha jattot ad, azt megköszönöm, elteszem, és ennyi. A legjobb utas a visszatérő utas, és mivel szeretném 30 év múlva is a flasztert koptatni, az a célom, hogy minél több ilyen utasom legyen.

2016. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Barbell Deadlift ***** válasza:

Tisztelt kérdező!


Sajnos amíg az utasok nem állnak a sarkukra, és jelentik be az esetet azonnal, addig lesznek ilyen taxisok, akik átvernek. Egyébként minden szakmában vannak csalók, szerintem fölösleges a taxisokat külön kategóriába emlegetni. Engem a zöldséges is mindig átver, hibás mérleggel mér, stb...

2016. okt. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

KÖSZÖNÖM kedves 5-ös.

Végre nem egy szemellenzős, csőlátású, kolrátolt barom, mint a taxi témákhoz általában hózzászólók, akik szerint a taxis az alapból csak geczy lehet.

4-es voltam.

2016. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!