Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az, ha valaki csak...

Mit jelent az, ha valaki csak az emberek bal oldala mellett képes menni?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm jobb kezes, de menthetetlenül ragaszkodik az emberek bal oldalához. Mindig kiköti, hogy ő csak ott képes menni, megmaradni. Rajta kívül nem találkoztam ilyesmivel. Te ismertek hasonló személyt? Van ennek valami pszichés alapja?

2016. szept. 28. 20:48
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok...ha bal oldalaman mennek akkor inkább átmegyek a másik oldalára....Lehet azért mert megszoktam hogy ott megy mindenki...nekem anyukám olyan hogy csak a jobb oldalán Lehet menni de csak akkor ha 1ember megy vele/mellette
2016. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen volt. Süket volt a bal fülére.
2016. szept. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is ugyanigy vagyok, bár én balkezes vagyok, ezért van benne egy kis megszokás is szerintem, mert az iskolában is legtöbbször a pad baloldalára ülök, hogy irás közben ne ütközzön össze a kezem a padtársaméval :D Szóval kényelmetlen, ha úgy ülök végig 6-7 órát, hogy mások baloldalán ülök és jobbra nézek, mikor beszélgetek velük, aztán hazafelé menet meg forditva..

Meg rám is jellemző, hogy csak a jobb kezemmel tudok kapaszkodni, pl. buszon. A bal kezem amúgy is gyengébb, mint a jobb és ha bal kézzel kell kapaszkodnom, kb olyan, mintha nem is kapaszkodnék és bármikor pofára eshetnék.

18L

2016. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem valtozó, de mindig megvan annak az oka, hogy miért pont jobb/bal oldalon akarok menni
2016. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!